השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

איך זה עובד?

התקנה של מערכת הסקה מרכזית עם משאבות מים יכולה להיעשות על בסיס מערכת הסקה ישנה קיימת אשר ניתן להתחבר לרדיאטורים שלה או לצנרת חימום תת רצפתי, אפשר לבצע הסבה מלאה מסולר למשאבות חום, או מכל אמצעי חימום אחר. ההסבה מהמערכת הקיימת למשאבות החום נעשית באופן פשוט יחסית. כאשר מדובר בהתקנה חדשה לגמרי, באמצעות התקנת משאבות חום לחימום מים חדשות, יש להוסיף משאבה ורכיביה המתלווים, וצנרת חימום תת רצפתי או רדיאטורים. משאבות חום לחימום מים מנצלות את החום הטבעי שמצוי במבנה, ומעבירות אותו לחימום הבית. המשאבה פועלת על פי עקרון פיזיקלי אשר מאפשר להשיג חימום נעים, בעלויות חשמל מינימליות.

משאבות חום לחימום מים

משאבות חום לחימום מים

מחמם מים בגז

חימום מים באמצעים חדשניים

אם גם אתם חושבים ומהרהרים על שיטות חדשות לחימום מים בבית שלכם באופן יעיל וכדאי מבחינה כלכלית, הרי שהמילים הבאת מיועדות לכם. להלן סקירה אודות חימום הבית באמצעות משאבות מים ובאמצעות גז, איך זה נעשה, מדוע זה כדאי, ונתונים נוספים. אמנם ארץ ישראל היא לא אחת ממדינות אירופה, אבל כולנו עדים לימי החורף הקרים בארץ, בהם מאד חשוב לנו לחמם את סביבתנו כראוי, וזה נכון לבית המשפחתי, לסביבת העבודה, ולמבני ציבור למיניהם. מערכת חימום באמצעות הסקה מרכזית שמאפשרת לכם לחמם באופן מקצועי ורוחבי, את כל השטח אותו תרצו לחמם, ומאפשרת לעשות זאת באמצעות משאבות חום, הידועות כאמינות וחסכוניות.

היתרונות של משאבות חום לחימום הבית:

חסכון של עד 80 אחוז בהשוואה לאמצעי חימום אחרים.
החזר השקעה כדאי ביותר!
הפעלה פשוטה ומתקדמת מבחינה טכנולוגית.
ידידותית לסביבה ולא יוצרת גזים רעילים, פחם או עשן.
אין צורך לאחסן דלק או להיות תלויים בו.

מחמם מים בגז

בנוסף להסקה באמצעות משאבות חום לחימום מים, ניתן לחמם מים באמצעות גז, אמנם זה לא נוגע לשיטת החימום של הבית או המבנה בהסקה מרכזית, אבל בהחלט מתייחס לתחום הכללי של חימום בחורף, בואו נראה איך זה עובד. מחמם מים בגז מחמם בדיוק את כמות המים שתרצו ולא מעבר לכך, הוא נדלק באופן אוטומטי כאשר אתם פותחים את אחד מברזי המים החמים, ונכבה כאשר הברז נסגר, או ראש המקלחת. זהו מחמם מים מהיר, יעיל, חסכוני, ומשמש מיליוני בתים באירופה, לחימום המים בבית. ישנם מתקנים לחימום מים בגז אשר מאפשרים חימום של שתי מקלחות בו זמנית. אין צורך לחמם דוד שלם של עשרות ליטרים על מנת שתוכלו להתקלח במים חמים, פתרון החימום בגז מאפשר לכם תוך זמן קצר יותר, ליהנות מכמות המים המדויקת לה אתם זקוקים.

איך זה עובד?

המכשיר נכנס לפעולה ברגע שטמפרטורת המים נמוכה מזו שהגדרתם, הוא עובד בתיאום עם דוד השמש או מחליף את הדוד החשמלי. מרבית המחממים עובדים באמצעות שלט דיגיטלי אש מסייע לבחור את הטמפרטורה הנדרשת ולעקוב אחר ביצועי המכשיר. המערכת מופעלת באמצעות מצת חשמלי שמבעיר להבה אשר מחממת את הצינור ואת המים. אתם זקוקים מעבר לחיבור לגז, חיבור לארובה חיצונית שתפלוט פחמן דו חמצני. חסרון אחד לשיטה זו הוא שמכיוון שמדובר בשימוש בגז, יש לבצע בדיקה אחת לשנה.