חימום הבריכה בימי החורף

חימום בריכה

אין תענוג גדול יותר מלהשתכשך ביום חורפי בתוך בריכה מחוממת! בריכה היא תמיד הנאה וכיף גדול אך יש משהו בבריכה מחוממת שגורם לנו להרגיש שהצלחנו לנצח את החורף, ולמרות שקר בחוץ הנה אנחנו נהנים משחייה בבריכה בדיוק כמו בקיץ.

כמובן שעל מנת לחמם בריכה לטמפרטורה נוחה, במיוחד בימי החורף הקרים, יש צורך להשקיע אנרגיה רבה ולהתקין פתרונות חימום. ברור שדבר זה עולה כסף אך חשבו על כך שאם אתם לא מחממים את הבריכה אתם מבזבזים כמה חודשים של חוסר שימוש בה.

ייתכן ובמידה וזוהי בריכה פרטית הדבר אינו מפריע לכם אך עבור בריכות ציבוריות או בריכות פרטיות להן יש קהל מנויים, התקנה של מערכת חימום לבריכה יכולה להגדיל משמעותית את מחזור ההכנסות כיוון שניתן יהיה להפעיל את הבריכה כ-3, 4 חודשים יותר מאשר ללא חימום!

חימום בריכה בצורה אופטימלית

יש כיום פתרונות שונים לחימום בריכה בצורה הטובה ביותר כאשר משאבות חום הן פתרון מצוין אשר ידוע כחסכוניות שלו. את משאבת החימום ניתן להתקין בקלות ולתפעל בקלות. עלות המכונה כולל המנוע והחלפים אינה גבוהה וההשקעה משתלמת. איכות החימום גבוהה במיוחד וניתן לחמם בריכה בכל סדר גודל למידת המעלות הרצויה עליכם ולאפשר שחייה במים גם בימים קרים ביותר וזאת בתנאי שקיים קירוי מסוים לבריכה. אפשר כמובן לחמם גם בריכה פתוחה אך דבר זה יצריך אנרגיה רבה.

כאמור משאבות חום לבריכה הן פתרון חסכוני ויעיל לחימום בריכות. קיימים בשוק כמה חברות וכמה דגמים מובילים של משאבות כאלה כאשר השיטה והטכנולוגיה המפעילים מכונות אלה הם חדשניים ומספקים למפעיל הבריכה חימום איכותי בעלויות נמוכות יחסית שכן הדרך בה משאבות חימום אלה פועלות היא על ידי שאיבת אוויר מהחוץ שממילא קיים והפיכתו בעזרת מדחס, בדומה לפעולת המזגן, לאוויר מחמם.

זהו פתרון אקולוגי וירוק המאפשר לחמם את המים בצורה יעילה בשל נצילות אנרגטית גבוהה ופעולה שקטה ובטוחה. מעבר לכך מדובר על חיסכון של כ-60 עד 75% בצריכת החשמל לעומת פתרונות חימום אחרים למים כמו: סולר, חשמל ובוודאי גז.

יתרון נוסף של משאבות החום: אפשרות לחברן למערכת הסקה או מערכת חימום תת רצפתית ולחסוך אפילו יותר בעלויות. בנוסף מדובר במתקן קומפקטי שאפשר להתקין בקלות במקומות רבים והוא אידאלי לחימום מים בג'קוזי, בריכות וכדומה ונמצא בשימוש במקומות רבים, קיבוצים, בתי מלון ועוד.

לסיכום, משאבות חום הן פתרון יעיל וחסכוני אשר מחזיר את ההשקעה בזמן קצר ויכול להפוך את הבריכה שלכם לגן עדן של ממש גם בימי החורף הקרים בעזרת חימום איכותי לטמפרטורה הרצויה בצורה יציבה וקבועה. התייעצו עם המייבאים המומחים גם לגבי בחירת הדגם המתאים לפי גודל הבריכה שאתם צריכים לחמם ותתחילו ליהנות!

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!