כך תעלו את רמת החיים ואת שווי הנכס שלכם בו זמנית

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

העלאת שווי הנכס

לנכס נדל"ן יש חשיבות רבה בחיי האדם. בין אם מדובר במקום מגורים ובין שמדובר בנכס למטרת השקעה בלבד. זאת הסיבה שאנשים רבים מעוניינים לשדרג את הנכס בעלויות שונות. חלקם במטרה ליצור תנאי מחייה נעימים ומפנקים יותר (אם אפשר, אז למה שלא?!) וחלקם במטרה להעלות את ערכו של הנכס בחשיבה לעתיד כשיתעורר צורך או רצון למכור או להשכיר אותו.
במאמר זה אציג בפניכם מספר דרכים עדכניות ואיכותיות לשדרוג הנכס לשתי המטרות האלה בצורה אופטימלית.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר לשדרוג הנכס היא באמצעות התקנת מעלית מודרנית. כיום גם בבית בן שתי קומות יש מספיק סיבות מוצדקות להתקנת מעליות. ראשית, במקרים רבים בבית דו-קומתי מתגוררים מספר דירות, ועדיף למנוע מהקטנים ומהקשישים את הסיכון שכרוך בעלייה ובירידה במדרגות. יש בתים שבהם המטבח ממוקם בקומה השנייה, ואז נוח יותר ופשוט להכניס את הקניות מהרכב באמצעות המעלית. וזה רק חלק קטן מהיתרונות של התקנת מעלית.

התקנת מערכת חימום פנימית אוטונומית מערכת חימום חדשנית נעשית ברמה מרכזית וכוללת – כלומר, באמצעות יצירת תשתית ייעודית לכך. חימום תת-רצפתי מאפשר לשמור על טמפרטורות נעימות בבית בעלויות מינימליות, בעוד שבקיץ אפשר לשמור על הרצפה קרירה במידה מסוימת ולחסוך גם כאן בעלויות המיזוג. כמו כן, מדובר בדרך בטיחותית ביותר לשמור על חום גם בפינות הנידחות ביותר, ללא צורך להפעיל גופי חימום מסוכנים שעלולים לגרום לשריפה. מערכות החימום הן אוטונומיות וממוגנות ולכן שומרות לא רק על החום בבית, אלא גם על הבטיחות.

חניה פרטית ומקורה דרך נוספת להעלות את ערך הנכס מלבד התקנת מעלית מודרנית, היא ללא ספק באמצעות הסדר חניה תקין ונורמלי. זה דורש מקום ייעודי והתקנה של פרגולה או משטח מבודד מעל הרכב. כדאי שהקירוי יתאים גם לעונות החמות וישמור על הרכב מפני התחממות. הקירוי מתאים גם להגנה מפני נזקי החורף. השילוב של שני גורמים אלה מהווה את השדרוג המושלם.

בריכה אם יש לכם שטח פנוי אפילו בגודל של מספר מטרים רבועים, תוכלו להפיק המון יתרונות מהאפשרות של הקמת בריכה במקום. בריכה לא חייבת להיות גדולה במיוחדת, על מנת שתזמן זמן של פנאי ובילוי משפחתי, וכמובן – תסייע בהזנקת ערכו של הנכס באופן משמעותי.

מרפסות שמש גורם נוסף שמוסיף רבות לערך הנכס הוא ניצול מיטבי של המרפסות. במקום מרפסות פתוחות אפשר ליצור מרפסת שמש שישמשו כמקום לאירוח, מקום לאחסון נוסף או כמשרד ביתי. למעשה כשסוגרים מרפסת ומעבירים אליה מקור חשמל בטיחותי (בסיועו של חשמלאי מוסמך, כמובן) תוכלו לזכות בחדר נוסף לכל דבר. כדאי לסגור את המרפסת באופן שמאפשר לפתוח את החלונות בחודשי הקיץ וליהנות מהבריזה, ולסגור סגירה אטומה ואיכותית בחודשי החורף.

היכנסו לדף בית למידע נוסף על פתרונות חימום מתקדמים