רדיאטורים חשמליים

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

יתרונות רדיאטורים חשמליים לחימום הבית

1. חיסכון בעלויות ההתקנה: התקנה פשוטה וקלה ללא צורך בתשתית חשמל מיוחדת. הרדיאטור מותקן על הקיר באמצעות מתלים ייעודיים המסופקים יחד עם המכשיר וחיבור כבל החשמל לנקודת חשמל רגילה הקרובה.

2. חיסכון בעלויות השימוש: מערכת החימום החשמלית החכמה של חברת חימומית מאפשרת ניהול נכון ויעיל של פעולת הרדיאטורים באמצעות מערכת בקרה מרכזית השולטת על הרדיאטורים בכל חדר וחדר, מערכת הבקרה מאפשרת קביעת תוכנית הפעלה הניתנת לתכנות מראש וכך מאפשרת חסכון משמעותי בצריכת החשמל.

3. גמישות והתאמה לכל צורך: התאמה מלאה של מערכת החימום החכמה לצרכים של כל משתמש בכל חדר וחדר וכך אנו מבטיחים שליטה נפרדת וטמפרטורה נפרדת בזמנים רצויים בכל חדר בבית.

4. שיטת חימום משולבת חכמה: מערכת החימום החשמלית והחכמה של חברת חימומית מתוכננת לעבוד באופן יעיל עם שילוב מופלא וייחודי בין שתי שיטות חימום הסעת חום והקרנת חום. אנו מנצלים את יתרונן לחמם את החדר בזמן קצר תוך שמירת טמפרטורה קבועה ויציבה לזמן ארוך.

הקרנת חום – הקרנה ישירה של חום מכיוון גוף הרדיאטור לחלל החדר מקנה הרגשה דומה לחימום מקרני שמש שיטה זו מאוד נפוצה ויתרונה בכך שכל גוף: רהיט, קיר או גוף האדם מתחממים באופן ישיר ומהיר, אך כאשר מקור החום נסגר החימום נפסק.

הסעת חום – האוויר המתחמם הופך להיות קל יותר ודליל יותר וכך הוא נע כלפי מעלה ונוצרת סירקולציה של אוויר חם מכיוון הרדיאטור לכל חלקי החדר. בשיטה זו האוויר הוא אמצעי העברת החום לכל חלל החדר לכן ההרגשה נעימה, החום אחיד ונשמר לאורך זמן.

 

חמשת מצבי הפעולה של רדיאטור חשמלי:

  1. מצב נוח: הנשלט באמצעות ווסט הטמפרטורה המותקן על גבי הרדיאטור.
  2. מצב חסכוני: מפעיל את הרדיאטור באופן אוטומטי לרמת חום של 3.5 מעלות נמוך מהטמפרטורה בווסט החום, פעולה התורמת לחיסכון משמעותי באנרגיה בשעות הלילה או שהחדר אינו בשימוש.
  3. מצב נגד קיפאון: מצב המאפשר בזמן קרה שמירת טמפרטורה של 7 מעלות.
  4. מצב המתנה: מצב אליו נכוון שנרצה לכבות את הרדיאטור.
  5. מצב תכנות: במצב זה ניתן להפעיל את הרדיאטור במשטר עבודה אופטימלי וחסכוני ביותר בכל חדר וחדר הזמנים הרצויים, באמצעות שלט המסופק בנפרד.

 

דגמים ומפרט טכני:

4 סיבות טובות מדוע להשתמש ברדיאטורים חשמליים חכמים של וולקנו מבית חימומית:


1. פשטות וחסכון בעלויות בהתקנה
2. צריכה חסכונית באנרגיה באמצעות מערכת שליטה חכמה מרכזית
3. גמישות והתאמה של שעות הפעלה לכל חדר בנפרד
4. חימום מהיר ונעים המושג באמצעות שילוב חכם בין שתי שיטות חימום