מחפשים פתרון חימום דיגיטלי מעוצב
שישדרג לכם את החדרים והאמבטיה?
הגעתם למקום הנכון!

עולמות העיצוב ופאשן תפסו תאוצה מטורפת בשנים האחרונות, ובתים מעוצבים ויוקרתיים כבר אינם נחלתם הבלעדית של העשירון העליון בלבד. כל אחד ואחת שרוצים לשפץ את הבית פונים למעצבי פנים ואדריכלים שיכינו סקיצה לעיצוב הבית בצורה עדכנית העונה על כל הצרכים.

בין שלבי התכנון האדריכלי נדון בסוגיה של פתרונות חימום הבית. החימום התת רצפתי, מחממי מים בגז וחימום חדרי אמבטיה והחללים המרכזיים כדי שגם בחורף יהיה חם ונעים בבית.
פתרונות החימום רבים ומגוונים אך קהל לקוחות רחב המעונין בבית מעוצב ויפיפייה יחפש פתרונות חימום דיגיטליים מעולים אך עם דגש על עיצוב ונראות של המכשיר וההשתלבות שלו בחלל הבית.

אם עד היום תפקידו של פתרון החימום לבית היה לחמם, ותו לא. המוצר עוצב בצורה בנאלית, בדרך כלל צבעו יהיה בהיר ומשתלב בחלל הביתללא נוכחות מיוחדת.

הרדיאטורים של חברת חימומית הינם הדבר הבא בפתרונות חימום מעוצבים דיגיטליים לבית. החשיבה שהיצרן השקיע בעיצוב של המוצר ובפונקציונליות שלו מאפשרים לו להיות פריט עיצובי לכל דבר .

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

שלל עיצובים וצבעים שונים של רדיאטורים למקלחת, משתלבים ומעניקים יוקרה לחדרי האמבטיה והופכים אותם ליוקרתיים ונחשבים ביותר. העיצוב האיטלקי ידוע כקו עיצובי מודרני המתכתב עם העידן העכשווי ושולט על עיצוב הבתים בישראל.  

פתרון מחמם המגבות מעיד על חשיבה מחוץ לקופסא ומאפשר ללקוח לקבל מקלחת חמה, בחדר אמבטיה מחומם כשגולת הכותרת היא להתעטף במגבת חמה בסוף האמבטיה והופכת את החוויה למושלמת!

לסיכום: היום כבר לא צריך לבחור בין פונקציונליות הרדיאטור לעיצוב שלו, ניתן לבחור רדיאטור חימום לחדרי הבית וחדרי האמבטיה כך שיופי ואסתטיקה משתלבים יחד במוצרי החימום מבית חימומית שיתנו מענה מלא גם לחימום הבית וגם לעיצוב כך שכל מי שיכנס לבית יתפעל מהמוצר.