סדרת הרדיאטורים שתחמם עבורכם את החורף

רדיאטור חימום דגם SIRIO

מתאים לחדרים ולחללים קטנים

חימומית גאה להציג את הדור החדש של הרדיאטורים החשמליים Sirio המציע דרך חדשנית לחמם את הבית. סדרת הרדיאטורים מדגם Sirio בעלת העיצוב המודרני והקווים הנקיים היא הפתרון האידיאלי להשגת חימום מהיר ומותאם אישית לדירה תוך דגש על צריכת חשמל נמוכה ועיצוב ייחודי כפריט ריהוט בדירה.

רדיאטור חימום Sirio בעל ליבת אלומיניום פנימית המפזרת לחדר תחושת חמימות עוטפת ונעימה באמצעות הסעת חום טבעית, כלומר ללא שימוש במאווררים או מנועים. החום יתפזר בצורה אחידה בחלל החדר ולא ייווצרו זרמי אוויר חם יבשים ולא נעימים. הודות לתרמוסטט הדיגיטלי המשולב רדיאטור Sirio ישמור על טמפרטורה קבועה ועל צריכת אנרגיה מינימלית.

הרדיאטור מצויד בשלל תכונות מתקדמות: תוכנית עבודה שבועית, חיישן זיהוי חלון פתוח ותצוגת לד כדי להגיע לעלייה מהירה של הטמפרטורה ולהוביל לחיסכון באנרגיה.

רדיאטור חימום Sirio קל משקל ופשוט להתקנה ובעזרת ערכת ההתקנה הרדיאטור מוכן להפעלה תוך פחות מ- 15 דקות.

מתעניינים במוצר זה? השאירו פרטים ונחמם עבורכם את הבית

רדיאטור דיגיטלי מעוצב KLIMA

בגווני לבן קרח ושחור פחם, עם חזית אופנתית

הסדרה החדשנית של הרדיאטורים הדיגיטליים המעוצבים מדגם Klima הפתרון המושלם לחימום הבית המשלב טכנולוגיית חימום מתקדמת וחסכונית עם עיצוב איטלקי כפריט ריהוט בדירה וחימום איכותי ונעים הודות לפטנט ייחודי Therm-Dual המשלב שתי שיטות חימום: הקרנת חום והסעת חום טבעית.

סדרת הרדיאטורים המעוצבת Klima Wi-Fi  (בדגם המשודרג, לא בדגם הבסיסי) מאפשרת שליטה מרחוק דרך הסמארטפון האישי באמצעות אפליקציה ייחודית בה ניתן לתפעל כל רדיאטור בנפרד, להגדיר זמני הפעלה שבועיים ולצפות בזמן אמת בנתוני צריכת החשמל. באמצעות חיבור הרדיאטור לנתב ה- Wi-Fi בביתכם ניתן לשנות בזמן אמת מכל מקום בו תמצאו ובאופן מיידי את הגדרות החימום של הרדיאטור בצורה פשוטה ביותר בעזרת נגיעת אצבע קלה.

רדיאטור דיגיטלי מעוצב ICON​

בגווני לבן קרח ושחור פחם, בעיצוב איטלקי ורטיקלי

סדרת הרדיאטורים הדיגיטליים מדגם ICON המעוצבת בצורה ורטיקלית בעלת צריכת אנרגיה נמוכה ותאורת לד יוקרתית. רדיאטור חימום ICON הוא האיחוד המושלם
של עיצוב, ריהוט, טכנולוגיה ונוחות ליצירת אווירה ייחודית בדירה וחימום איכותי ונעים הודות לפטנט ייחודי Dual-Therm המשלב שתי שיטות חימום: הקרנת חום והסעת חום טבעית.

סדרת הרדיאטורים המעוצבת ורטיקלית Icon Wi-Fi  (בדגם המשודרג, לא בדגם הבסיסי) מאפשרת שליטה מרחוק דרך הסמארטפון האישי באמצעות אפליקציה ייחודית בה ניתן לתפעל כל רדיאטור בנפרד, להגדיר זמני הפעלה שבועיים ולצפות בזמן אמת בנתוני צריכת החשמל. באמצעות חיבור הרדיאטור לנתב ה- Fi-Wi בביתכם ניתן לשנות בזמן אמת מכל מקום בו תמצאו ובאופן מיידי את הגדרות החימום של הרדיאטור בצורה פשוטה ביותר בעזרת נגיעת אצבע קלה.

השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

רדיאטור דיגיטלי לחימום אמבטיה TOUCH

בעיצוב אלגנטי ומתלה מגבות

רדיאטור דיגיטלי לחימום האמבטיה Touch בעיצוב איטלקי שטוח במיוחד, עובי של 11 ס"מ בלבד, הוא הפתרון האידיאלי שיעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה היי-טקיסטי. הודות למנגנון זרימת אוויר בטוח, שקט וחכם המבטיח פיזור מהיר ואחיד של החום בחלל האמבטיה תוך הפעלת מערכת חימום המגבות במהירות. 

מעכשיו תתעוררו בבקרים לחדרי אמבטיה חמים ונעימים גם בשעות הבוקר המוקדמות- ברדיאטור חימום Touch פונקציות תכנות מתקדמות לחימום האמבטיה בצורה מושלמת בדיוק בזמנים שאתם רוצים.

סדרת הרדיאטורים המעוצבת Klima Wi-Fi  (בדגם המשודרג, לא בדגם הבסיסי) מאפשרת שליטה מרחוק דרך הסמארטפון האישי באמצעות אפליקציה ייחודית בה ניתן לתפעל כל רדיאטור בנפרד, להגדיר זמני הפעלה שבועיים ולצפות בזמן אמת בנתוני צריכת החשמל. באמצעות חיבור הרדיאטור לנתב ה- Wi-Fi בביתכם ניתן לשנות בזמן אמת מכל מקום בו תמצאו ובאופן מיידי את הגדרות החימום של הרדיאטור בצורה פשוטה ביותר בעזרת נגיעת אצבע קלה.

רדיאטור דיגיטלי לחימום אמבטיה WINDY

בעיצוב מודרני ומתלה מגבות

מוצר חובה החדש לחימום חדר האמבטיה: רדיאטור דיגיטלי חשמלי Windy בעיצוב איטלקי דק במיוחד עם פקדים דיגיטליים ותכונות מתקדמות לחיסכון באנרגיה.
הדור החדש של רדיאטור חימום לאמבטיה מדגם Windy משלב טכנולוגיה מתקדמת בעלת ביצועים גבוהים לניהול מדויק ומותאם אישית של נוחות החימום לחדר האמבטיה שלכם באמצעות חימום מהיר תוך דקות ספורות בלבד.

מעכשיו תתעוררו בבקרים לחדרי אמבטיה חמים ונעימים גם בשעות הבוקר המוקדמות- ברדיאטור חימום Windy פונקציות תכנות מתקדמות לחימום האמבטיה בצורה מושלמת בדיוק בזמנים שאתם רוצים. 

רדיאטור דיגיטלי לחימום אמבטיה QUADRO

צמוד קיר עם מראה ומתלה מגבות

רדיאטור דיגיטלי לחימום האמבטיה Quadro המעוצב במראה רב תכליתי מספק פתרונות חימום מודרניים ומתוחכמים בלחיצת כפתור קלה באמצעות טכנולוגיה אלקטרונית מתקדמת וחכמה הכוללת תוכנית עבודה שבועית, חיישן זיהוי חלון פתוח וניהול צריכת האנרגיה.

הודות לתרמוסטט החכם של רדיאטור חימום Quadro מובטחת לכם שמירה על טמפרטורה יציבה חמימה ונעימה יחד עם בקרת נוחות והפחתה אוטומטית של צריכת החשמל כאשר הרדיאטור הגיע לטמפרטורה הרצויה.

בעזרת פונקציית התכנות השבועי תוכלו להתעורר לחדרי אמבטיה חמים ונעימים גם בשעות הבוקר המוקדמות ולהפעיל את הרדיאטור לפי שעות עבודה שהוגדרו מראש.

רדיאטור דיגיטלי לחימום אמבטיה DEVA

פאנל קדמי אופנתי מזכוכית ומתלה מגבות

סדרת הרדיאטורים בעיצוב איטלקי אלגנטי לחימום האמבטיה Deva המעוצבים כפריט ריהוט לחדר האמבטיה- פרופיל דק, קווים ייחודיים וקצוות מעוגלים. רדיאטור חימום Deva הוא כל מה שתצטרכו לחדר האמבטיה שלכם תוך פעולת חימום המשלבת את חימום חלל החדר וחימום מתלה המגבות הייחודי.

מעכשיו תתעוררו בבקרים לחדרי אמבטיה חמים ונעימים גם בשעות הבוקר המוקדמות- ברדיאטור חימום Deva פונקציות תכנות מתקדמות לחימום האמבטיה בצורה מושלמת בדיוק בזמנים שאתם רוצים.

השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!