"תזהר זה מסוכן" - כך תשמרו על ילדיכם ממערכות חימום בחורף!

החורף הישראלי לעיתים סוער, גשום ומושלג באזורים מסוימים של הארץ. מה שמצריך מאתנו למצוא פתרונות חימום מקצועיים לחמם את הבית ולדאוג לאווירה נעימה, משפחתית ובטוחה. בחורף ניתן לחמם את הבית במגוון פתרונות שונים כגון: תנורי הסקה וספירלה, מזגנים ורדיאטורים, מערכות חימום תת רצפתיות , מערכות הסקה ומשאבות חום. 

שיטות חימום לבית - רדיאטור חימום

רוב מכשירי החימום הבטוחים ביותר לשימוש מבוגרים אך כשמדובר בסביבת ילדים יש לנקוט משנה זהירות, מכיוון שקיימת סכנה במגע עם אש גלויה. והשארת מכשירי החימום האלה דלוקים גם במהלך הלילה מצריכה חשיבה מחודשת למרות שקיים עליהם תו תקן הם יכולים לגרום למלכודת מוות לילדים ו"לזלול" את החמצן שבחדר.

חימום הבית באמצעות תנור ספירלה או מפזר חום

תנור ספירלה ומפזרי חום הם אמצעי לחימום הבית זמין, זול ופשוט, החיסרון הבולט שלו שהוא מחמם עם אש גלויה ולכן יש להקפיד ולהשגיח השגחה צמודה על תינוק או פעוט הנמצאים בבית ולהרחיק את התנור מסביבת המשחקים.

בנוסף לכך לא בטיחותי, עלול להתלקח במהירות במקרה שבו שמיכה או כל בד אחר נופלים עליו, ומסוכן להשאיר אותו דולק ליד ילדים, שיכולים בטעות ליפול עליו ולהיכוות. סלילי החימום נושאים זרם ויכולים לגרום להתחשמלות. מעבר לכך, חימום החדר באמצעים אלו לא חסכוני בחשמל, החימום שלו ממוקד והוא מתאים לחדרים קטנים. ההמלצה היא לא להשתמש לחימום הבית באמצעי חימום שיש בהם אש גלויה, מאחר והסיכון להיפגעות מכוויה גבוה. התנורים הנמצאים בקבוצה זו הם: תנורי ספירלה, תנורי נפט או גז מטלטלים ומפזרי חום.

חימום הבית באמצעות מזגן

מזגן מייבש את העור והעיניים כשהוא מופעל על מצב חימום מפני שהפעולה שהוא עושה היא לקחת את האוויר הקר שבתוך החדר ולהחדיר אוויר חם במקומו. כשהוא שואב את האוויר הקר מהחדר הוא לוקח גם את הלחות שנמצאת בחדר, והאוויר החם שהוא מחדיר הוא יבש יותר ועם רמת חמצן נמוכה יותר ולכן המזגן מייבש. תהליך הייבוש הזה מרוקן מדלל את החדר מלחות ויוצר תחושת מחנק.

כל הפתרונות המצוינים של סדרת תנורי החימום הדיגיטליים של חימומית יעניקו לכם חורף חם ובטוח לילדיכם ולכל המשפחה.

 

לפרטים והצעת מחיר >

שיטות חימום לבית - רדיאטור חימום
חימום לבית - וולקנו מבית חימומית
רדיאטור חימום מעוצב לאמבטיה

חימום הבית באמצעות תנור חימום דיגיטלי מבית חימומית

התנורי חימום המעוצבים והדיגיטליים של חברת חימומית מאפשרים פיזור של שווה של החום בבית , והגנה מרבית של התינוקות הזוחלים מכוויה חלילה ומחבלה של נפילה על גוף החימום, סדרת תנורי החימום הדיגיטליים המעוצבים של חברת חימומית מבודדים ברמה גבוהה מאד, כך שגוף התנור החיצוני אינו חם אך הוא פולט חום לך לכל חלל הבית.

התנור חימום שלנו תנור חימום Sirio בעל ליבת אלומיניום פנימית המפזרת לחדר תחושת חמימות עוטפת ונעימה באמצעות הסעת חום טבעית, כלומר ללא שימוש במאווררים או מנועים. החום מתפזר בצורה אחידה בחלל החדר ולא ייווצרו זרמי אוויר חם יבשים ולא נעימים. הודות לתרמוסטט הדיגיטלי המשולב תנור החימום Sirio ישמור על טמפרטורה קבועה ועל צריכת אנרגיה מינימלית.

התנור מצויד בשלל תכונות מתקדמות: תוכנית עבודה שבועית, חיישן זיהוי חלון פתוח ותצוגת לד כדי להגיע לעלייה מהירה של הטמפרטורה ולהוביל לחיסכון באנרגיה.

חברת חימומית מייבאת לארץ מגוון פתרונות חימום מתקדמים וחכמים לבית העומדים בתו התקן המחירים ביותר בארץ ובעולם. המותאמים לפי מספר רב של קריטריונים, גודל , מיקום ואופי הנכס והרכב המשפחה הגרה וצרכיהם עם הובלה והתקנה וניסיון רב של שנים. כל זאת, על מנת להבטיח שהחורף יהיה חם ובטוח.

 

כל הפתרונות המצוינים של סדרת תנורי החימום הדיגטליים של חימומית יעניקו לכם חורף חם ובטוח לילדיכם ולכל המשפחה.

 

לפרטים והצעת מחיר >