מתכננים לשפץ את הבית? חשוב שתכירו פתרונות חימום דיגיטליים מעוצבים

עולמות העיצוב והפאשן תפסו תאוצה מטורפת בשנים האחרונות, ובתים מעוצבים ויוקרתיים כבר אינם נחלתם הבלעדית של העשירון העליון בלבד. כל אחד ואחת שרוצים לשפץ את הבית פונים למעצבי פנים ואדריכלים שיכינו סקיצה לעיצוב הבית בצורה עדכנית העונה על כל הצרכים.

בין שלבי התכנון האדריכלי נדון בסוגיה של פתרונות חימום הבית. החימום התת רצפתי, מחממי מים בגז וחימום חדרי אמבטיה והחללים המרכזיים כדי שגם בחורף יהיה חם ונעים בבית .

בנוסף, אם פעם הייתם צריכים להגיע הביתה כדי להפעיל את מערכת החימום ולהישאר עם המעיל עד שהבית יתחמם, היום אודות לתנור חימום הדיגיטלי החדשני תוכלו להגיע לבית נעים, ע"י הפעלת מערכת החימום מרחוק כבר בדרך הביתה.

הכלים החדשניים של התנור חימום הדיגיטלי מאפשרים לכם לבנות תוכנית עבודה קבועה, שיעבוד בשעות מסוימות, וכך יחסך לכם כסף וחשמל מיותר.

לתנור חימום החדשני חיישנים מיוחדים לדוגמא חיישן לזיהוי חלון פתוח שמזהה אם נכנס קור ומעלה את תפוקת החום כדי שהבית יישאר חמים.

רדיאטור דיגיטלי מעוצב ICON

לקבלת מידע על פתרונות החימום החדשניים, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם.

פתרונות החימום רבים ומגוונים אך קהל לקוחות רחב המעוניין בבית מעוצב ויפיפייה יחפש פתרונות חימום דיגיטליים מעולים עם דגש על עיצוב ונראות של המכשיר וההשתלבות שלו בחלל הבית.

אם עד היום תפקידו של פתרון החימום לבית היה לחמם ותו לא, המוצר עוצב בצורה בנאלית ואפילו קצת מכוערת, התנורי חימום של חברת חימומית הינם הדבר הבא בפתרונות חימום מעוצבים דיגיטליים לבית, החשיבה שהיצרן השקיע בעיצוב של המוצר ובפונקציונליות שלו מאפשרים לו להיות פריט עיצובי לכל דבר .

עיצוב ואסתיקה - רדיאטור חימום לאמבטיה
רדיאטור דיגיטלי לחימום אמבטיה QUADRO
רדיאטור חימום מעוצב מבית חימומית

שלל עיצובים וצבעים שונים של תנורי חימום למקלחת, משתלבים ומעניקים יוקרה לחדרי האמבטיה והופכים אותם ליוקרתיים ונחשבים ביותר. העיצוב האיטלקי ידוע כקו עיצובי מודרני המשתלב עם העידן העכשווי ושולט על עיצוב הבתים בישראל.  

פתרון מחמם המגבות מעיד על חשיבה מחוץ לקופסא ומאפשר ללקוח לקבל מקלחת חמה, בחדר אמבטיה מחומם כשגולת הכותרת היא להתעטף במגבת חמה בסוף האמבטיה והופכת את החוויה למושלמת!

לסיכום: היום כבר לא צריך לבחור בין פונקציונליות התנור חימום לעיצוב שלו, ניתן לבחור תנור חימום לחדרי הבית וחדרי האמבטיה כך שיופי ואסתטיקה משתלבים יחד במוצרי החימום ויתנו מענה מלא גם לחימום הבית וגם לעיצוב.

מעוניינים שנתאים לכם את החימום המתאים לכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם >