חימום מים חסכוני לבית

חימומית מערכות אנרגיה מתקדמות מספקת את פתרונות חימום המים מהטובים בעולם, שמשמשים עשרות אלפי לקוחות פרטיים בישראל, בתי מלון ובתעשיה כבר עשרות שנים.

למחמם המים יתרונות רבים ומגוונים: 

מים ללא המתנה וללא הגבלה

בעבר היו צריכים להמתין שהמים הקרים יתחממו, לראשון במקלחת תמיד היו מים חמים והאחרון בתור היה נשאר עם מקלחת צוננת. עם מחמם מים מבית חימומית אין צורך בהמתנה למים חמים, אספקת המים החמים היא מיידית וללא הגבלת כמות. 

חסכון בעלויות חימום המים

מחמם מים מבית חימומית מחמם רק את כמות המים הנצרכת באותו רגע ולא מחממת מאגר מים שלם מראש. בנוסף, המחמם הוא סולרי ויודע לנצל את אנרגיית החימום של השמש ולחמם רק את הטמפ' הנדרשת כדי להגיע לרמת החום שאותה קבע הצרכן וע"י כך מוביל לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה.

מחמם מים בגז

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

מחמם מים בגז Speeder

בעת רכישת מחמם מים מהיר יש לעדכן האם המכשיר מיועד להתקנה בתוך הבית או מחוצה לו, כמה מקלחות בשימוש יש בדירה, האם מדובר בבית פרטי או דירה בבניין. על כל השאלות הללו נשמח לענות, לייעץ ולהתאים לכם את המחמם הנדרש בדיוק עבורכם בשיחת טלפון במוקד שירות הלקוחות שלנו.

מחמם מים כבר מזמן הפך למוצר מוכר בכל בית בישראל. מחממי המים מבית חימומית מאפשרים לכל לקוחותינו להתפנק במים חמים ולסיים יום עבודה במקלחת חמה ושקטה ללא המתנה מיותרת וללא חשש שבני המשפחה "גמרו את המים". 

בדיוק בשביל הדקות המרגיעות האלה אתם צריכים את מחמם המים שיעניק לכם מקלחת חמה ומרגיעה.