חימום ביתי וחימום למבנים ציבוריים וולקנו מבית חימומית

וולקנו מבית חימומית בע"מ הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום מערך חימום המים, חימום ביתי וחימום חלל ציבורי.

החברה עוסקת בייבוא, שיווק, מכירה ומתן שירות לכלל מוצרי הצריכה בתחום החימום הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי.

כל מערכות החימום המגיעות לחברה עוברות בדיקה דקדקנית ועומדות בכל דרישות הבטיחות והתקן של מכון התקנים הישראלי ומכוני תקינה אחרים בעולם.

וולקנו שירות ומקצוענות

מערכי השירות והמכירה של וולקנו פרוסים ברחבי הארץ, דבר המאפשר מענה שירותי מהיר ואיכותי עד בית הלקוח. אנשי צוות וולקנו הינם בעלי הכשרה מקצועית וניסיון של למעלה מ-15 שנים. הצוות עובר באופן עקבי הדרכות והשתלמויות בתחומים הנוגעים להתפתחות הטכנולוגית. כל הטכנאים מורשים במתן שירות.

אלפי לקוחות במגזר הפרטי ומאות לקוחות במגזר העסקי נהנים מהשירות האדיב והמקצועי של צוות טכנאי השירות שמונחה בחזון שביעות רצון הלקוח. ניתן לקבל ייעוץ אישי בהתאם לצורכי הלקוח וכן הסברים וליווי מקצועי לכל אורך הדרך מההתעניינות הראשונית דרך ההכנות ותהליך הבניה ועד ההתקנה וההפעלה בבית הלקוח.

שאלות ותשובות

מחמם המים של חימומית מחמם את המים באופן מיידי, כלומר ברגע שיש זרימת מים דרך המחמם ישנו חיישן המרגיש את זרימת המים הנותן הוראה למחמם להתחיל לעבוד והמים מתחממים תוך כדי זרימתם דרך המחמם. מכאן שכל עוד יש זרימת מים המים מתחממים ולא יגמרו. יש לציין שספיקת המים בדירה ממוצעת בישראל היא כ- 10 ליטר לדקה בממוצע. (המומחים של חימומית)

חברת חימומית אינה מתקינה חימום תת רצפתי חשמלי אלא מערכת חימום תת רצפתי על מים מכמה סיבות, בינן גם סיבת הבטיחות.
כידוע, כל מכשיר חשמלי פולט קרינה אלקטרו מגנטית. חימום תת רצפתי הוא למעשה מרבד (שטיח) של גופי חימום חשמליים הפולטים קרינה ברמה כזו או אחרת. יש הטוענים כי קרינה זו אינה בריאה ויכולה במקרים מסוימים לסרטן לא עלינו. כדאי לציין כי הדעות בעניין חלוקות, מה שבטוח זה שחימום תת רצפתי המבוסס על מים ולא על גופי חימום חשמליים אינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית בכלל. (המומחים של חימומית)

תנור הסקה או מחמם מים מסוג טורבו הוא מכשיר מאד בטיחותי. המכשיר מצויד בתא בעירה אטום לחלוטין ובארובה כפולה שהיא גם יונקת את החמצן לבעירה מחוץ לבית ופולטת את תוצרי הבעירה אל מחוץ לבית. פעולה כפולה זו מאולצת באמצעות מפוח ומכאן הוא מכונה "טורבו". המכשירים הפחות בטיחותיים מכונים "אטמוספריים" מצוידים בארובה בודדת רגילה הפולטת את תוצרי הבעירה אל מחוץ לבית אך תא הבעירה שלהם פתוח לסביבה והוא יונק חמצן לבעירה מהסביבה. מכשירים אלו אסורים להתקנה בתוך הדירה אלא רק מחוץ לדירה החל מחודש מרץ 1998. המכשירים מסוג "טורבו" מצוידים בעוד מגוון אמצעי בטיחות והן נחשבים למאוד בטיחותיים. (המומחים של חימומית)

חימום מים בגז עדיף מכמה סיבות:

  1. יותר חסכוני - דוד חשמל מחמם את כל כמות המים במיכל האגירה של הדוד גם אם לא משתמשים בכל הכמות, מחמם מים בגז מחמם רק את כמות המים שמשתמשים בה.
  2. יותר נוח - בדוד חשמל צריך להמתין הרבה זמן עד שהמים מתחממים ובמחמם מים בגז המים מתחממים באופן מיידי ולא צריך להמתין בכלל.
  3. יותר בטיחותי - במחמם מים בגז יש הרבה יותר מנגנוני בטיחות בדוד חשמלי.
  4. אורך חיים - הבלאי בדוד חשמלי יותר גבוה ממחמם מים בגז ולכן אורך החיים של מחמם מים בגז ארוך יותר. (המומחים של חימומית)

גז זה מיוצר בבתי זיקוק כתוצאה מתהליך הזיקוק של נפט גולמי. זהו סוג הגז הנפוץ בארץ בעיקר לצורך בעירה לבישול, גז זה גם משמש להפעלת מחממי מים מידיים הפועלים בגז ולתנורי הסקה הפועלים על גז. מכשירים אלו מאוד נפוצים בארץ ובעולם וקיימים עשרות שנים, אך רק בשנים האחרונות החלו להיות נפוצים משמעותית בעיקר בגלל החיסכון באנרגיה, התכונות והעוצמה שלהם. (המומחים של חימומית)

הגז אינו מסוכן בכלל אם טכנאי גז מוסמך ומיומן מבצע את ההתקנה. מחמם מים בגז כמו גם תנור הסקה בגז הרבה יותר בטיחותיים מהגז במטבח שלך כי הם מצוידים בלא פחות מ 5 אמצעי בטיחות:

  1. תא בעירה אטום לחלוטין.
  2. ארובה כפולה ליניקת חמצן מחוץ לבית ופליטת תוצרי הבעירה אל מחוץ לבית.
  3. תרמוסטט להגבלת טמפרטורת המים.
  4. רגש להבה המנתק את אספקת הגז כאשר הלהבה נכבית כתוצאה מתקלה.
  5. רגש חום יתר המנתק את המחמם אם הטמפרטורה במחמם גבוהה מאד. (המומחים של חימומית)

לא, אין חשש. כמובן שצריך להקפיד על התקנה מקצועית כמו בכל דבר אחר. מאד חשוב לבצע בדיקת לחץ לצנרת עם סיום ההתקנה.
אנחנו בחימומית גם מקפידים להתקין מד לחץ ראשי לצורך מעקב על הלחץ בצנרת עד לסיום עבודות הריצוף. חשוב גם להקפיד לרצף מיד לאחר הנחת הצנרת חימום תת רצפתי. (המומחים של חימומית)

יש לנו מגוון רחב של מכשירים ופתרונות חימום מים לצימרים או לכל מקום שרוצים מים בכמויות גדולות, החל ממחמי מים מיידי לכל צימר דרך
מחממי אגירה חזקים ומהירים במיוחד ועד מערכת חימום מים מרכזית. לכל פתרון יתרונות וחסרונות משלו, אנו נשמח להיפגש איתך ולהציע לך את המערכת המותאמת לצרכים האישיים שלך. (המומחים של חימומית)