הסקה ביתית

מיואשים ממערכת ההסקה הביתית המיושנת שלכם?

אנחנו אחראים שהחורף הזה יהיה לכם חם ונעים בבית! 
מערכת ההסקה התחילה לקרטע? אצלנו בחימומית וולקנו משדרגים את מערכת החימום לבית ומקבלים 5 שנות אחריות מקורית של החברה!
*האחריות כוללת שנתיים אחריות מלאה+ 3 שנות אחריות על חלקי חילוף תמורת 500 ש"ח בלבד.
הכינו ביתכם לחורף

חימום לבית

מערכת הסקה ביתית

מערכת הסקה ביתית הינה פתרון מושלם ללקוחות שמעוניינים הן בחימום הבית והן בחימום המים. אם הנכם מתגוררים באזורים קרים שמצריכים את חימום הבית וכן אתם רוצים להתפנק במערכת חימום המים, זהו המוצר האידאלי בדיוק בשבילכם!

איך זה עובד? – המערכת כוללת תשתית סמויה של צנרת מים, המותקנת בקירות הבית, ואשר מחברות בין הרדיאטורים המותקנים על הקירות לבין מערכת ההסקה הביתית שאחראית על פעולת החימום. הצנרות מכל הרדיאטורים מתחברות למרכזיית חלוקה הממוקמת בדירה. כמו כן, צנרת אספקת המים החמים לדירה מחוברת גם היא לתנור ההסקה ובעזרת ידית חלוקה פשוטה ניתן לקבוע האם המים החמים יגיעו ישירות מהדוד או ממערכת ההסקה הביתית. בנוסף, ניתן לשלוט על חלקי המערכת באמצעים שונים החל מטרמוסטט הפעלה פשוט דרך טרמוסטטים דיגיטליים עם הפעלות בטווח שעות מסויים ועד להפעלה מרוקחת באמצעות טלפון חכם.

נראות ואופן שימוש – מערכת הסקה ביתית מתחלקת לכמה מרכיבים: מחמם ההסקה ורדיאטורי אלומיניום. על – פי שטחי המגורים והחדרים בדירה מבצעים חישוב והתאמה אישית לכל לכל ולקוח וממפים לו את מספר הרדיאטורים הדרושים לחימום אפקטיבי ויעיל של הדירה. החישוב הוא על – פי כמות צלעות נדרשות וכן גובה הרדיאטור. בכל רדיאטור ישנם ברזי כניסה ויציאה של מים. בפתיחת הברזים הנ"ל, עוברים המים בתשתית הסמויה, ממלאים את הרדיאטור ומקרינים חום אל חלל המגורים. מערכת ההסקה הביתית, המותקנת בדר"כ במרפסת השרות, הינה מתקדמת וטכנולוגית ובעזרת כפתורי הפעלה פשוטים ניתן לכוון את הטמפ' הרצויה לחימום הרדיאטורים בדירה או לחלופין להגדיר את חימום המים למקלחות בלבד.

חימום לבית - וולקנו מבית חימומית
חימום לבית - וולקנו מבית חימומית

דגמים ומפרט טכני:

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

נגן וידאו אודות חימום לבית

הסקה ביתית- מוצר אחד השולט על שתי פעולות החימום. חימום באמצעות גז. מערכת חימום שקטה