חימום מים

חימום מים באמצעים חדשניים באופן יעיל וכדאי כלכלית

חימום מים בגז

מחמם מים בגז מחמם בדיוק את כמות המים שתרצו ולא מעבר לכך, הוא נדלק באופן אוטומטי כאשר אתם פותחים את אחד מברזי המים החמים, ונכבה כאשר הברז נסגר. אין צורך לחמם דוד שלם של עשרות ליטרים על מנת שתוכלו להתקלח במים חמים, פתרון החימום מים בגז מאפשר לכם תוך זמן קצר יותר, ליהנות מכמות המים המדויקת לה אתם זקוקים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

חימום מים באמצעות משאבת חום

משאבת חום היא פתרון טכנולוגי ומתקדם לחימום מים לבתים פרטיים בכלל ולבניין מגורים משותף בפרט. המשאבות חסכוניות ויעילות באופן משמעותי משיטות החימום הישנות בחשמל, סולר או נפט. בתהליך ייעוץ פשוט נוכל להסב את המערכת הקיימת שברשותכם או להתקין מערכת חדשה שתעניק לכם מים חמים באופן שוטף ותצמצם את עלויות חימום המים.

פרטים נוספים בעמוד משאבות חום לחימום מים

מוצרי חימום הבית של וולקנו מבית חימומית

חימום מים בגז

חימום מים בגז מותקן אצל עשרות אלפי לקוחות פרטיים בישראל, בתי מלון ובתעשיה כבר עשרות שנים. מחמם המים פועל באמצעות גז ומספק מים חמים באופן מיידי ללא זמן המתנה וללא הגבלת כמות וצריכה.
מעניין אותי

משאבת חום לחימום בריכה

היום ניתן להנות משחיה במים חמימים גם כשקר ולחמם בקלות ובפשטות בריכות שחיה לאורך כל עונות השנה באמצעות משאבות חום המיועדות לכך
מעניין אותי

משאבת חום לחימום מים

משאבת חום לחימום מים נחשבת לפתרון אקולוגי וירוק, המשאבה סופחת את החום הנמצא באוויר ובאמצעותו מחממת את המים הזורמים בצינורות.
מעניין אותי