חימום מקווה

חימום מקווה מבית חימומית

טבילה במקווה היא תהליך אישי ורגיש המעניק לטובלים חוויה רוחנית עוצמתית עם תחושת סיפוק גדולה ולכן בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בדרישה להקמת מקוואות וחימומם הן במקומות ציבוריים והן בבתים פרטיים.

נגן וידאו אודות חימום מקווה

חימום מקווה כולל בתוכו היבטים רבים שיש לתת להם דגש. הן מבחינה הלכתית והן מבחינת מכלול אמצעי החימום הנדרשים למקווה: חימום המים בבור הטבילה, חימום מי הצריכה למקלחות וחימום חלל המקווה.
את בור הטבילה מחממים באמצעות רדיאטור טבול שמחובר למערכת חימום מרכזית הפועלת או באמצעות משאבת חום חשמלית או באמצעות מחמם הסקה בגז. המערכת מצויידת בבקר חום דיגיטלי השולט על  עוצמת החום במקווה כך שתהייה נעימה וברמת החום המדוייקת על פי דרישת הלקוח שתעניק תחושת חמימות במהלך הטבילה.

את המים למקלחות ניתן לחמם באמצעות מיכל אגירה המחובר למערכת החימום המרכזית, המבוססת כאמור, או על משאבת חום חשמלית או על מחמם הסקה בגז. המערכת מעניקה לטובלים מים חמים באופן מיידי ומאפשרת להם מקלחת מהנה וחמה ללא הגבלת כמות המים החמים, תוך שמירה על בטיחות המערכת והלקוחות באמצעות מנגנוני הגנה.

פתרון נוסף לחימום מים לצריכות גבוהות מהממוצע (בעיקר במקוואות לגברים) הינו מחמם מים בגז המחמם מים באופן מיידי ללא הפסקה ובכמות גדולה מאוד.

כדי להעניק חוויית טבילה מושלמת, כדאי ואף רצוי, לחמם את חלל המקווה לקהל הטובלים. חימום חלל המקווה יכול להתבצע או באמצעות מערכת חימום רצפית או באמצעות רדיאטורים (הסקה מרכזית),שתי האמצעים הללו יכולים להתחבר למערכת החימום המרכזית או באמצעות משאבת חום חשמלית או באמצעות מערכת הסקה בגז. המערכות מספקות תחושת חימום אחידה בחלל המקווה שתחמם את זמנם של הטובלים.

חברתנו מרכזת בתוכה את כל פתרונות החימום המיועדים לצרכים הללו וכדי להתאים את המערכת האופטימלית לכל מקווה, נציג מטעם החברה יגיע לייעוץ מקצועי בשטח, תוך בדיקה והתחשבות בצורכי הלקוח וההיבטים ההלכתיים הנדרשים, עד להתאמת המערכת החימום המושלמת העונה לצרכיו הן מבחינת חימום והן מבחינה כלכלית.

רוצים גם אתם לקבל ייעוץ אישי ומקצועי, ללא התחייבות וללא כל עלות? פנו אלינו עוד היום 077-6500652

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

פרויקטים שביצענו

פרויקט חימום מקווה יישוב נעלה

פרויקט חימום מקווה נשים יישוב נילי

פרויקט חימום מקווה בני ברק

מַה מִקְוֶה מְטַהֵר אֶת הַטְּמֵאִים,
אַף הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְטַהֵר אֶת יִשְׂרָאֵל.

;