3 פתרונות לחימום הבית

חולמים על בית חם בחורף? עם סדרת הרדיאטורים הדיגיטליים והמעוצבים מבית חימומית החלום הופך למציאות חמה ונעימה.
מזגן מייבש את העור והעניים כשהוא מופעל על מצב חימום מפני שהפעולה שהוא עושה היא לקחת את האוויר שהקר שבתוך החדר ולהחדיר אוויר חם במקומו. כשהוא שואב את האוויר הקר מהחדר הוא לוקח גם את הלחות שנמצאת בחדר, והאוויר החם שהוא מחדיר הוא יבש יותר ועם רמת חמצן נמוכה יותר ולכן המזגן מייבש. תהליך הייבוש הזה מרוקן מדלל את החדר מלחות ויוצר תחושת מחנק.
תמונות של ילדים משחקים על הרצפה
חברת וולקנו מתמחה במתן פתרונות איכותיים לחימום הבית, המשרד, מבנים ציבוריים וכמו כן גם פתרונות לחימום מים לרחצה, לטבילה במקווה ולחימום מאגרי מים כגון בריכות שחיה. ובנוסף, חברת וולקנו מתקינה ומתחזקת מערכות הסקה חכמות, רדיאטורים דיגיטליים, חימום תת רצפתי ומשאבות חום.
סדרת הרדיאטורים הדיגיטליים והמעוצבים של חברת חימומית מאפשרים פיזור של שווה של החום בבית .
חברת חימומית מייבאת לארץ מגוון פתרונות חימום מתקדמים וחכמים לבית העומדים בתווי התקן המחירים ביותר בארץ ובעולם . המותאמים לפי מספר רב של קריטריונים של גודל , מיקום ואופי הנכס וההרכב המשפחה הגרה וצרכיהם עם הובלה והתקנה וניסיון רב של שנים. כל זאת, על מנת להבטיח שהחורף יהיה חם ובטוח.

כל היתרונות המצוינים של סדרת הרדיאטורים של חימומית יעניקו לכם חורף חם ובטוח לילדיכם ולכל המשפחה.

וולקנו משווקת את רדיאטור חימום המעולה מבית SIRIO אשר מחמם באמצעות הסעת חום טבעית, אינו מייבש את האויר וקל לתפעול ותחזוקה. בנוסף, חברת וולקנו מתקינה ומתחזקת מערכות הסקה חכמות, רדיאטורים דיגיטליים, חימום תת רצפתי ומשאבות חום.

שלושה פתרונות לחימום הבית
על מנת לשמור על חום הבית לא צריך לקרוע את הכיס. לחברת חימומית פתרונות דיגיטליים מתקדמים המאפשרים לכם לחמם את הבית ולחסוך בצריכת החשמל, ע"י מערכות בקרה חכמות בלחיצת כפתור מן האפליקציה המותקנת בסמרטפון שלכם. להלן שלוש דרכים נפלאות לחימום הבית גם באקלים קר במיוחד:

רדיאטור חשמלי SIRIO

רדיאטור חימום Sirio בעל ליבת אלומיניום פנימית המפזרת לחדר תחושת חמימות עוטפת ונעימה באמצעות הסעת חום טבעית, כלומר ללא שימוש במאווררים או מנועים. החום יתפזר בצורה אחידה בחלל החדר ולא ייווצרו זרמי אוויר חם יבשים ולא נעימים. הודות לתרמוסטט הדיגיטלי המשולב רדיאטור חימום Sirio ישמור על טמפרטורה קבועה ועל צריכת אנרגיה מינימלית.
הרדיאטור מצויד בשלל תכונות מתקדמות: תוכנית עבודה שבועית, חיישן זיהוי חלון פתוח ותצוגת לד כדי להגיע לעלייה מהירה של הטמפרטורה ולהוביל לחיסכון באנרגיה.
הרדיאטור הנייד מתאים לכל חדר בבית, מחמם בטכנולוגיית הסעת חום טבעית אשר איננה גורמת לאויר להרגיש יבש. הוא בעל צריכת חשמל נמוכה, ניתן לתכנות בקלות רבה ונוח לשימוש, וכאשר העונה הקרה חולפת ניתן לאחסן את הרדיאטור בקלות ובנוחות.

רדיאטור חימום לחדר sirio
רדיאטור חימום לחדר sirio

הסקה מרכזית

הסקה מרכזית מותקנת בעיקר בערים קרות בד"כ כמו ירושלים, הרי הצפון המושלגים או מבני רחצה בפנים הארץ, מוסדות חינוכיים ורפואיים, לבתי מלון ועוד. המערכת אשר מחממת את כל חדרי הבית באמצעות מערכת צינורות הנמצאת בתוך הקירות ומשם לרדיאטורים המותקנים בכל חדר. ניתן להתקין מערכת הסקה מרכזית גם בבתים פרטיים החשופים לאקלים קר מאד. במידה ויש לכם כבר הסקה מרכזית, תוכלו לשדרג אותה להסקה חכמה הניתנת לשליטה ותכנות מתקדמים.

חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי מותקנת מתחת לרצפות בבית ומאפשרת חימום נעים במיוחד ובטוח לחלוטין לתינוקות וילדים. המערכת נשלטת על ידי בקרה ממוחשבת וקלה מאד לתכנות ולשימוש.
חימום תת רצפתי לא ניראה לעין , ומאפשר לחמם את הבית בימי החורף הקרים ע"י גופים נסתרים הקימים מתחת לפני השטח.

מוצרים נוספים מבית וולקנו
סדרת הרדיאטורים מבית חימומית מציעים לכם חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה והחשמל על ידי התקנת מחמם מים לרחצה על בסיס גז. המחמם הינו בטוח לחלוטין לשימוש ואין צורך בהמתנה להתחממות המים, פשוט מדליקים ומתרחצים. המים החולפים דרך המחמם מתחממים מיד ולכן אין צורך לחמם כמות גדולה של מים בדוד. בנוסף, תוכלו להתרשם ממחממי מקווי מים המשמשים לטהרה או לרחצה כגון מקוואות ובריכות שחיה ובחלק מהדגמים אף ידאג לכם למגבת חמה בסיום המקלחת.

לסיכום
חברת וולקנו מבית חימומית מציעה לכם בית חם בחורף קר. באמצעות פתרונות חכמים, חסכוניים באנרגיה ובצריכת חשמל, תוכלו גם אתם ליהנות מבית מחומם ונעים מבלי לקרוע את הכיס. באתר החברה תוכלו להתרשם משפע פתרונות לחימום מבנים פרטיים או ציבוריים ומים לרחצה ולטהרה.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!