חמימה וחכמה: חידושים בתחום תנורי החימום עם בקרה חכמה

בעידן שבו הטכנולוגיה משנה את חיינו, גם תנורי חימום לחדר האמבטיה עוברים מהפכה. לדוגמה אפשר להגיד שתנור אמבטיה עם טיימר אינו רק עניין של נוחות, זה עניין של חיסכון, יעילות אנרגטית והתאמה אישית לצרכים של כל אחד. במאמר זה, נסקור את החידושים האחרונים בתחום תנורי החימום עם בקרה חכמה ונראה איך הם משפרים את האופן שבו אנו מחממים את בתינו.

מערכת בקרה חכמה: למה זה כל כך חשוב?

תנור אמבטיה עם טיימר מאפשר לנו לקבוע מראש את שעות פעילות החימום, ברוב תנורי אמבטיה עם טיימר אין אופציה של מערכת בקרה לתוכנית שבועית בהתאם לשגרת היומיום שלנו. בתנורי החימום של חימומית אפשר לקבוע שהתנור יתחמם קצת לפני שאנו קמים בבוקר או לפני שאנו חוזרים הביתה מהעבודה, בדיוק בזמנים שהגדרנו מראש למשך כל השבוע, כל יום באופן עצמאי. כך שנוכל להיכנס לחדר אמבטיה חמים ומזמין. היתרון הוא לא רק בנוחות אלא גם בחיסכון בחשמל ובתרומה לאיכות הסביבה, שכן התנור פועל רק כאשר אנו צריכים אותו באמת.

חיישן תנועה לחסכון בחשמל:
עוד חידוש בעולם החימום: לתנור אמבטיה מבית חימומית פונקציה מיוחדת "חיישן נוכחות" לחיסכון בצריכת החשמל. כאשר החיישן מזהה שאין אדם בחדר במשך עשר דקות רצופות, הוא מוריד אוטומטית את הטמפרטורה בשלוש מעלות ממה שקבענו.

מערכת זיהוי חלון פתוח:
בתנורי חימום החדשניים של חימומית יש פונקציה שמזהה אם החלון פתוח ומפעילה אוטומטית מצב פעולה נגד הקפאה.

חכמה ובריאה:
לתנורי חימום של חברת חימומית טרמוסטט השומר על טמפרטורה אופטימלית לבריאותכם. אתם יכולים להיות בטוחים שהחדר מחומם בדיוק בטמפרטורה שקבעתם.

השילוב של טכנולוגיה חכמה עם עיצוב מודרני ואסתטי מאפשר גם התאמה ויזואלית לעיצוב האמבטיה. תנורי חימום מודרניים מגיעים במגוון רחב של עיצובים, סגנונות, צבעים וגימורים. מה שמאפשר להם להשתלב בקלות בכל סגנון עיצובי, מקלאסי ועד מודרני.
רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר בטלפון או בהודעה וקבלו ייעוץ אישי, הסבר וליווי מקצועי לכל אורך הדרך מההתעניינות הראשונית דרך ההכנות ותהליך הבניה ועד ההתקנה וההפעלה בבית הלקוח

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!