חימום תת רצפתי חשמלי כל מה שרציתם לדעת

חימום תת רצפתי חשמלי כל מה שרציתם לדעת

חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות החימום התת רצפתי תופס יותר עוקבים כאשר כבר בונים את בתיהם, או שמחפשים לרכוש דירה חדשה, מקפידים שבמפרט הטכני תיכלל מערכת חימום תת רצפתית

. החימום התת רצפתי, מביא עמו אווירה נעימה. ניתן למצוא בארץ שני סוגים של חימום תת רצפתי, האחד, באמצעות צינורות מים והשני באמצעות מערכת חשמלית בנוסף יש כאלה שפועלים גם באמצעות סולר.

האפשרות האיכותית והזולה יותר של חימום תת רצפתי, היא באמצעות חשמל. ניתן לחמם את הבית תוך זמן קצר, שכן מערכת חימום מסוג זה, מחממת במהירות ובאופן שווה את הבית. כל מערכת כזאת, דורשת התקנה אחרת והכל באמצעות סוג החימום שבאמצעותו היא פועלת. עד לפני כמה שנים, ניתן היה למצוא חימום תת רצפתי חשמלי בארצות אירופה ובארה"ב ששם ישנו מזג אוויר קר במיוחד בעונת החורף, היום, ניתן למצוא מערכת מסוג זה גם בארץ, היות והן אינן צורכות חלל כי החימום הינו מתחת למרצפות וכן, הרבה יותר נעים לשהות בבית שכולו מחומם במערכת חימום שהיא בטיחותית לכולם, אינה מייבשת את האוויר וחסכונית. שי לזכור, כי מי שמעוניין במערכת בחימום מסוג זה, חייב לדעת כי רק עם בניית הבית או שיפוצו, הכולל הסרת מרצפות והרכבת מרצפות חדשות, יוכל להתקין מערכת חימום תת רצפתית.


שמירת טמפרטורה אידאלית בבית

ניתן ללכת יחפים על הרצפה שהיא מחוממת באמצעות חימום תת רצפתי חשמלי. יש לציין כי ישנו תרמוסטט שבאמצעותו ניתן לכוון את החימום הרצוי בחדר ולשמור על חיסכון באנרגיה. האוויר אינו יבש ונוח לכולם. ניתן להשאיר את המערכת דלוקה גם בשעות הלילה, כך שהחלל בבית יהיה מחומם. ניתן להתקין מערכת חימום חשמלית, גם מתחת לקרמיקה, פרקט, לבני זכוכית, בטון מוחלק ועוד. ניתן לבצע שינוים בבית והחימום אינו גוזל מהחלל, שכן, הוא נמצא תחת הרצפות. שכבת הבידוד הנמצאת בחימום התת רצפתי אינה מאפשרת לחום לברוח. האנרגיה המופצת מיריעות הבידוד מאפשרת לחום להתפזר למקום אחד שהוא כלפי מעלה, מה שמאפשר חימום נכון ושווה של כל חללי הבית. היריעות מחוברות אל התרמוסטט, אשר מחמם את הבית בחיסכון ובחום הנכון. יש לציין כי הטמפרטורה, משתנה בין החדרים. ניתן להפעיל את מערכת החימום, מתחילת החורף ועד סופו. כאשר שומרים על טמפרטורה קבועה בבית, הקירות, הרהיטים וכל מה שיש בבית, שומרים על טמפרטורה קבועה ולכן נדרשת פחות אנרגיה לחימום. אנשים מכבים את מערכת החימום, רק כשאר הם יוצאים מהבית לסוף שבוע, כי בדרך כלל, המערכת נשארת דלוקה במשך כל שעות היום והלילה. בעבר, היה נהוג להזרים מים חמים לרדיאטורים אך לא היה חימום מספיק, כיום מפזרים את החום באמצעות משאבות חימום אל רשת הצינורות הנמצאת מתחת

 לרצפות הבית. בדרך כלל, החימום היום מתבצע יותר באמצעות חימום תת רצפתי חשמלי, מה שהופך את המערכת לפשוטה וקלה יותר לשימוש. גופי החימום, ממוקמים קרוב לריצוף ונמצאים מתחת לצינורות המים החמים או גופי החימום שם כבר קיימת שכבת בידוד עבה.

חימום תת רצפתי חשמלי אלטרנטיבה זולה לחימום הבית

מערכת חימום תת רצפתית הנה אלטרנטיבה זולה באופן משמעותי לשאר פתרונות החימום לבית החימום אינו מושפע מהתנודות של מזג האוויר והבית נשאר תמיד חמים ונעים. הבית שומר על חום קבוע. מחירה של מערכת החימום התת רצפתית, משתנה על פי הפרמטרים השונים כמו למשל הגודל של הדירה או הבית, מספר החדרים, סוג המערכת ועוד משתנים. העלות של האנרגיה בחימום החשמלי, הנה זולה ונחשבת בשל כל יתרונותיה כזולה והמשתלמת ביותר, מכל הבחינות. אם חשבתם על חימום תת רצפתי חשמלי, כדאי כי תפנו לאחת החברות המוכרות והידועות ביותר, כמו חימומית שמעניקה פתרונות יעילים וצוות היועצים המומחים בחברת חימומית, יוכלו לייעץ לכם בדבר החימום הנכון והטוב ביותר, על פי מבנה הבית, גודלו והעלויות הזולות בחימום הבית אנו בחברת חימומית, קיימת הרבה שנים ומעניקה פתרונות טובים, יעילים וזולים מהמערכות המשוכללות והכדאיות ביותר. תוכלו לשאול את השאלות השונות לגבי חימום הבית ותיווכחו כי מדובר בחברה שתחומה הוא חימום הבית תוך התחשבות מלאה בצרכי הלקוחות.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!