מחמם מים בגז

חימום מים בגז חסכוני לבית, ומצמצם עלויות

חימומית מערכות אנרגיה מתקדמות מספקת את פתרונות חימום מים בגז מהטובים בעולם, שמשמשים עשרות אלפי לקוחות פרטיים בישראל, בתי מלון ובתעשיה כבר עשרות שנים.

למחמם המים בגז יתרונות רבים ומגוונים: 

מים ללא המתנה וללא הגבלה

בעבר היו צריכים להמתין שהמים הקרים יתחממו, לראשון במקלחת תמיד היו מים חמים והאחרון בתור היה נשאר עם מקלחת צוננת. עם מחמם מים בגז וולקנו מבית חימומית אין צורך בהמתנה למים חמים, אספקת המים החמים היא מיידית וללא הגבלת כמות. 

חסכון בעלויות חימום המים

מחמם מים בגז וולקנו מבית חימומית מחמם רק את כמות המים הנצרכת באותו רגע ולא מחממת מאגר מים שלם מראש. בנוסף, המחמם הוא סולרי ויודע לנצל את אנרגיית החימום של השמש ולחמם רק את הטמפ' הנדרשת כדי להגיע לרמת החום שאותה קבע הצרכן וע"י כך מוביל לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה.

לחימומית יש שני מחממי מים לבחירה: 

חימום מים בגז של Volcano וחימום מים בגז של Speeder  שניהם מחממי מים הפועלים באמצעות גז ומספקים מים חמים באופן מיידי ללא זמן המתנה וללא הגבלת כמות וצריכה. 

חשוב לציין כי כל דגמי מחממי המים בגז של חימומית מצויד ב-4 מנגנוני בטיחות המבטיחים הגנה בזמן השימוש וכן עומדים בדרישות מכון התקנים. לחימומית מערכות אנרגיה מתקדמות מגוון רחב של מחממי מים בהספקים וגדלים שונים, בעיצובים שונים ולכל סוגי ההתקנה.

בעת רכישת מחמם מים מהיר יש לעדכן האם המכשיר מיועד להתקנה בתוך הבית או מחוצה לו, כמה מקלחות בשימוש יש בדירה, האם מדובר בבית פרטי או דירה בבניין. על כל השאלות הללו נשמח לענות, לייעץ ולהתאים לכם את המחמם הנדרש בדיוק עבורכם בשיחת טלפון במוקד שירות הלקוחות שלנו.

מחמם מים בגז כבר מזמן הפך למוצר מוכר בכל בית בישראל. מחממי המים Volcano Speeder מבית חימומית מאפשרים לכל לקוחותינו להתפנק במים חמים ולסיים יום עבודה במקלחת חמה ושקטה ללא המתנה מיותרת וללא חשש שבני המשפחה "גמרו את המים". 

בדיוק בשביל הדקות המרגיעות האלה אתם צריכים את מחמם המים Volcano Speeder שיעניק לכם מקלחת חמה ומרגיעה.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

מחמם מים speader

מחמם מים בגז Speeder מופעל באופן אוטומטי עם פתיחת זרם המים החמים בדירה ובאמצעות מבער עוצמתי רב דרגתי מספק אנרגיה גבוהה למים הזורמים דרכו ומחמם אותם באופן מיידי תוך כדי זרימתם בתוך המחמם.

מחמם המים בגז מחמם את המים תוך כדי זרימתם ONLINE. זאת בניגוד לדוד החשמלי שמכיל כמות מים מוגבלת הניתנת לחימום ונגמרת תוך כדי שימוש.

המכשיר ידידותי למשתמש וקל לתפעול, עובד בשילוב עם הדוד שמש ומנצל את האנרגיה שחוממה ע"י השמש. באמצעות מבער חכם בעל 4 דרגות בעירה המחמם יעבוד בעוצמה המינימאלית הנדרשת ובכך חוסך עלויות אנרגיה רבות. 

מחמם מים volcano

החימום מתבצע ע"י עקרון פשוט שהמים מתחממים תוך כדי זרימתם במחמם באמצעות מבער חכם היודע לווסת את עוצמתו בהתאם לצורך (זרם המים שלנו ורמת החום המועדפת) כפי שציינו ניתן לחבר את מחמם המים לדוד השמש ולנצל את האנרגיה הסולארית גורם נוסף לחסכון באנרגיה ובתשלומים. 

חשוב לציין כי מחמם המים בגז של Volcano מצויד ב-4 מנגנוני בטיחות המבטיחים הגנה בזמן השימוש וכן עומדים בדרישות מכון התקנים.

ל Volcano מגוון רחב של מחממי מים בהספקים וגדלים שונים, בעיצובים שונים ולכל סוגי ההתקנה.