חימום מים בגז Volcano

חימום מים בגז המערכת האיכותית, החסכונית והבטוחה ביותר 

חימום מים בגז של Volcano מבית חימומית מותקן אצל עשרות אלפי לקוחות פרטיים בישראל, בתי מלון ובתעשיה כבר עשרות שנים.
מחמם המים פועל באמצעות גז ומספק מים חמים באופן מיידי ללא זמן המתנה וללא הגבלת כמות וצריכה.

יתרונותיו של חימום מים בגז הם:

  • נוחות השימוש- אין צורך בהמתנה למים חמים, אספקת המים החמים היא מידית וללא הגבלה. נגמרו הימים של "אני ראשון במקלחת".
  • חסכון-  מחמם רק את כמות המים הנצרכת כמוכן המחמם פועל במשולב עם הדוד שמש כך שאנו מנצלים את אנרגיית השמש דבר המוביל לחסכון משמעותי בצריכת האנרגיה.
  • אין עומס בחשמל- חימום מים בגז מקל על העומס ברשת החשמל הביתית, ניתן להדליק כמה מכשירי חשמל מבלי חשש להפסקת זרם החשמלי בדירה.

 

אז איך זה עובד?

החימום מתבצע ע"י עקרון פשוט שהמים מתחממים תוך כדי זרימתם במחמם באמצעות מבער חכם היודע לווסת את עוצמתו בהתאם לצורך (זרם המים שלנו ורמת החום המועדפת) כפי שציינו ניתן לחבר את מחמם המים לדוד השמש ולנצל את האנרגיה הסולארית גורם נוסף לחסכון באנרגיה ובתשלומים. 

חשוב לציין כי מחמם המים בגז של Volcano מצויד ב-4 מנגנוני בטיחות המבטיחים הגנה בזמן השימוש וכן עומדים בדרישות מכון התקנים.

ל Volcano מגוון רחב של מחממי מים בהספקים וגדלים שונים, בעיצובים שונים ולכל סוגי ההתקנה.

בעת רכישת מחמם מים מהיר יש לעדכן האם המכשיר מיועד להתקנה בתוך הבית או מחוצה לו, כמה מקלחות בשימוש יש בדירה, האם מדובר בבית פרטי או דירה בבניין. על כל השאלות הללו נשמח לענות, לייעץ ולהתאים לכם את המחמם הנדרש בדיוק עבורכם בשיחת טלפון במוקד שרות הלקוחות שלנו.

דגמים ומפרט טכני:

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

נגן וידאו אודות חימום מים

מחממי המים של volcano מבית חימומית מותקנים אצל עשרות אלפי לקוחות פרטיים בישראל, בתי מלון ובתעשייה כבר עשרות שנים. חימום מים בגז מספק מים חמים באופן מיידי ללא זמן המתנה וללא הגבלת כמות וצריכה.