מערכת לחימום מים מהיר של וולקנו

חימום מים מהיר 

בעונת החורף, אחד הדברים המתסכלים ביותר שיכולים לקרות הוא להיכנס למקלחת לאחר יום עבודה ארוך, ולגלות שהמים קפואים ולא נעימים בכלל למקלחת. בדיוק בשביל ימים כאלה, יש צורך שתהיה בבית מערכת יעילה, שתוכל להציע חימום מים מהיר. עם זאת, חימום מים מהיר נדרש גם במהלך עונות השנה האחרות (למשל, לצורכי בישול או לצורכי ניקיון), כך שמוצרים לחימום מים מהיר הנם פופולריים מאוד בישראל.

סוגי מכשירים ומערכות לחימום מים

מכיוון שמקלחת חמה היא צורך בסיסי כל השנה- ובייחוד בעונת החורף- הרי שניתן למצוא בשוק מכשירים המציעים חימום מים מהיר במגוון שיטות. אחת השיטות המהירות ביותר היא חימום מים באמצעות אנרגיה סולרית – לוחות סולריים המותקנים על גג הבית אוספים את קרני השמש ומשתמשים בחום שלהן כדי לחמם את המים. הבעיה במכשיר כזה היא, שהוא יתקשה להציע מים חמים בדיוק באותם ימים סוערים וקרים, שבהם אין אנרגיה חזקה של שמש. בשל כך, דודי שמש מגיעים עם מנגנון חשמלי, שמשלים את פעולת החימום בימי החורף ("בויילר"). אם בענייני חשמל עסקינן, הרי שישנם גם דודים חשמליים, שמותקנים בדרך כלל בבניינים חדשים וגבוהים. למרות שחימום בחשמל נהיה נפוץ מאוד, הרי שלכל המכשירים שעובדים על חשמל ישנו חסרון ניכר- חימום מים בחשמל הוא בעל צריכת חשמל גבוהה יחסית, מה שעלול להעלות באופן משמעותי את חשבון החשמל בחורף. זאת, בייחוד כשלחימום המים מתווספת גם ההוצאה של חימום הבית כולו. לכן, יש כאלו שמעדיפים חימום מים מהיר באמצעות מכשירים הפועלים על גז. המכשירים הללו למעשה מחוברים למערכת הגז הביתית שלנו, והם מורכבים ממצתים ,שמבעירים להבות- שהן אלו שמחממות את המים ומעבירות אותם למקלחת. המכשירים הללו, מעבר לחסכון הכספי, הם גם בעלי יכולת חימום מהירה יותר (הם יכולים לחמם כמות הגדולה פי ארבעה מהכמות המחוממת על ידי מכשיר חשמלי). מעבר לכך, מכיוון שהמכשירים המחוברים למערכת הגז לא מעמיסים על מערכת החשמל, הרי שהם מצמצמים את הסיכוי להפסקות חשמל, עקב צריכת חשמל מוגברת בבית. עם זאת, התקנת מכשיר המבוסס על גז היא מורכבת יותר, מאחר וישנו צורך בהתקנת חיבור לרשת החשמל (המצתים המחממים אתה המים הנם מצתים חשמליים), בחיבור לרשת הגז ובהתקנה של ארובה, שתפלוט את תוצרי הבעירה אל מחוץ לבית. חימום מים מהיר יכול להתבצע גם כחלק ממערכת ההסקה הביתית אשר מותקנת אצלכם. מערכות ההסקה הקיימות הן כאלו שעובדות על סולר, גז או משאבות חשמליות. שתי הטכנולוגיות האחרונות נחשבות ליעילות ומתקדמות יותר בהשוואה למערכת מהסוג הראשון, שבה עלות החימום גבוהה יותר (הסולר נחשב לחומר יקר יחסית).

חימום מים בגז וולקנו

התקנת חימום מים מהיר

התקנת מכשירים שמציעים חימום מים מהיר דורשת תשומת לב רבה, כמו בכל מכשיר חשמלי אחר. מאחר והמכשירים הללו צריכים להתחבר למערכת החשמל (או למערכת הגז, בנוסף), הרי שישנו צורך לבחור במתקינים מקצועיים, שיכולים לבצע את העבודה ביעילות ושמוכרים לכם מכשירים שהנם בעלי תו תקן (ישראלי או בינלאומי), ושמגיעים עם תקופת אחריות ארוכה. מעבר לכך, חנויות המתמחות בשיווק פתרונות חימום, יוכלו גם לראות כיצד פתרון חימום המים יוכל להשתלב במערכת החימום הביתית שלכם באופן הטוב ביותר. למשל, במידה ויש לכם בבית דוד שמש, תוכלו להתקין גם מערכת חימום על גז, שתפעל במקרה שדוד השמש לא יוכל לחמם לכם מים. השילוב שבין שתי המערכות יכול לספק לכם שירות חימום מים איכותי וחסכוני בכסף, לאורך כל השנה.

חימום מים מהיר עם חברת חימומית

חברת חימומית עושה את כל המאמצים כדי שלקוחותיה ייהנו מהמוצרים המתקדמים ביותר ומהשירות הטוב ביותר. במסגרת המאמץ המתמיד, החברה משווקת גם מוצרים איכותיים שמציעים חימום מים מהיר. המכשירים של חברת חימומית הנם מכשירים חשמליים, שמספקים מים חמים בטמפרטורה נעימה באופן מיידי. המכשירים ידידותיים לתפעול, כן שניתן לכוון את הטמפרטורה באופן מדויק, לפי רצונו של הלקוח. הלקוח אף יכול לפתור בעצמו את מרבית התקלות במכשיר, בעזרת המערכת הנוחה לשימוש. בנוסף, המכשירים לחימום מים הנם בטיחותיים, אמינים, ויכולים להשתלב בעבודה עם דוד שמש, במידה וקיים בבית. על מנת ליהנות מהמכשירים והשירות המתקדמים שלנו, פנו אלינו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם, במקצועיות ובאדיבות, לכל אורך הדרך.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!