פתרונות חימום לקבלנים

פתרונות חימום חכמים לקבלנים מבית VOLCANO - חימומית

אם גם אתם חלק מהיזמים או הקבלנים הבונים את ירושלים כדאי לכם להכיר אותנו כי וודאי גם לכם יהיה הצורך להתקין מערכת חימום איכותית וחסכונית המתאימה לקהל הירושלמי. בשנים האחרונות גדלו באופן משמעותי מגוון פתרונות החימום לבניה רוויה בירושלים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן – בחברתנו תמצאו את כל מגוון פתרונות הקיימים בארץ ובעולם הן לחימום הבית והן לחימום המים:

מה אנחנו מציעים?

רדיאטור חימום לחדר sirio

רדיאטור לחימום חדר

מערכת חימום באמצעות רדיאטורים חשמליים הינה פתרון חדשני המעניק לך, היזם או הקבלן, מערכת חימום איכותית ובעלות ההתקנה האטרקטיבית ביותר. בחברתנו מגוון רדיאטורים בשלל עיצובים ובהתאמה לגודל החדר. כמו כן, מגוון רדיאטורים מעוצבים המיועדים לחדרי האמבטיה.

מערכת הסקה מרכזית

הפתרון הטוב והמסורתי המוכר לקבל הירושלמי. מדובר במערכת חימום מרכזית המחממת באמצעות רדיאטורים המחוברים לצנרת הסקה מרכזית ומופעלים באמצעות מחמם הסקה בגז או באמצעות משאבת חום חשמלית. המים החמים העוברים ברדיאטורים מעניקים תחושת חימום נעים ולא מייבש בחלל ומאפשרים לדיירים ליהנות מבית חם לאורך כל עונת החורף.

הסקה ביתית
חימום לבית - וולקנו מבית חימומית

חימום רצפתי מבוסס מים

מערכת חימום רצפתית היא מערכת החימום המושלמת לחימום בתים הן מצד טיב החימום האחיד ופיזורו בחלל והן מהצד העיצובי שהמערכת סמויה מהעין. מדובר במערכת חימום המבוססת על צנרת מים סמויה המותקנת מתחת לריצוף, על גבי בידוד איכותי וייעודי. הצנרת פרוסה על כל שטח אזור החימום הדרוש בדירה ומופעלת באמצעות מחמם הסקה בגז או משאבת חום חשמלית. ניתן לשלוט על המערכת באמצעות מרכזיה חכמה ותרמוסטטים חדשניים וכך הדייר נהנה מחסכון באנרגיה ושליטה על אזורי החימום בכל חלל בנפרד על פי רצונו.

כיזם או כקבלן, מערכת חימום רצפתית יכולה להיות הבחירה שלך לכל הפרויקט או לדירות מסוימות שתחפוץ לשדרג. הצוות שלנו בעל ניסיון עשיר של כ-20 שנה בהתקנה ושרות של מערכות חימום. העבודה מתבצעת עם פיקוח צמוד והקפדה על כל הפרטים החשובים להתקנה נכונה ואיכותית

מחמם מים בגז

מחמם מים מיידי הפועל באמצעות גז הוא המוצר הנחשק ביותר לחימום מים למקלחות. המערכת מספקת מים חמים באופן מיידי ללא צורך בהמתנה וללא הגבלת כמות ומאפשרת לדיירים להתפנק ממקלחות חמות וארוכות. זהו המוצר האידיאלי המשלים את החימום הביתי החשמלי כדי להעניק הן חימום לבית והן חימום למים. בחברתנו תמצאו את המחממים המתקדמים והטכנולוגיים ביותר בישראל עם מגוון מכשירים המיועדים לסוגי ההתקנה השונים.

מחמם מים בגז Speeder
חימום תת רצפתי

חימום רצפתי חשמלי

חימום רצפתי חשמלי הוא מערכת חימום סמויה לעין הפרוסה בשטח הדירה כולה תחת המרצפות. המערכת מורכבת מיריעת חימום חשמלית המעניקה תחושת חום אחידה ונעימה בכל חלל הבית. היתרון הגדול של המערכת הזו עבורך, היזם או הקבלן, הוא שהיא זולה ופשוטה ליישום ואינה מצריכה יחידת אנרגיה שכן היא מחוברת למערכת החשמל הדירתית. המערכת מחממת את הבית בלבד ולא את המים החמים למקלחות, ניתן להשלים את מערכת חימום המים בגז בעלות רכישה זולה.

גם אתם בתהליכי תכנון פרוייקט? נשמח להיפגש לייעוץ וליווי מקצועי עד לאספקת מערכת החימום הטובה והאיכותית ביותר עבורכם במחיר האטרקטיבי ביותר.

פנו אלינו עוד היום ונשמח להרחיב בשיחה טלפונית 077-6500652

פתרונות חימום לקבלנים
נגן וידאו אודות פתרונות חימום לקבלנים