איך לשמור על חום גופו של התינוק באמצעות תנור חימום דיגיטלי

כאבא או אמא, חשוב לנו לשמור על התינוק שלנו ולדאוג לבריאותו. מעבר להאכלת התינוק, אחד הנושאים החשובים בטיפול בו, איך נשמור על חום גופו בצורה הטובה ביותר. בשונה ממבוגרים, תינוקות מתקשים לשמור על חום גופם. בעבר היו ההורים עוטפים את התינוק בכמה שכבות בגדים. הבעיה היא ששכבות הבגדים מגבילות באופן ניכר את תנועתו של התינוק ומקשים עליו לחוש  את הגפיים ולהניע אותם, דבר שפוגע בהתפתחותו. תנור החימום הדיגיטלי מציע פתרון מעולה להפקת חום יעיל ובטוח לתינוקות. במאמר זה, נציג כיצד ניתן להשתמש בתנור חימום דיגיטלי בצורה הנכונה על מנת לשמור על חום גופו של התינוק.

הבחירה הנכונה: תנור חימום דיגיטלי

בחירת תנור חימום היא צעד חשוב בשמירה על חום התינוק. האמצעיים הפופולאריים לחימום החדר הם מפזרי חום ותנורי ספירלה. אמנם הם זולים ונוחים לשימוש אבל כשיש תינוק זוחל בחדר, זה אינו בטיחותי. לכן הבחירה הנכונה היא תנור חימום דיגיטלי שמציע שליטה מדויקת ובטוחה על החום בחדר התינוק.

יש לכם תנור חימום, מה עושים עכשיו? רגע לפני שאתם מכניסים את התינוק לחדר, חשוב להגדיר את החום הרצוי על פי צורכי התינוק. החדר צריך להיות חמים אך לא יותר מידי. הטמפרטורה המומלצת בחדר היא בין  22°- 23°  (מעלות צלזיוס). תנור חימום Sirio של חימומית מאפשר שליטה בטמפרטורת החדר. אתם מגדירים את הטמפרטורה הרצויה, ומערכת הבקרה מדייקת את הטמפרטורה בדיוק של 0.5 מעלות. תנור חימום Sirio מחמם את החדר באמצעות הסעת חום טבעית: האוויר הקר נכנס דרך תחתית המכשיר, עובר דרך ליבת החימום הייחודית ומתפזר באופן טבעי ומהיר בחלל החדר. כך, בתוך דקות ספורות תוכלו להכניס את התינוק לחדר.

רדיאטור חימום לחדר sirio
רדיאטור חימום לחדר sirio

לא להגזים עם הזמן:

אף שתנור חימום דיגיטלי מאפשר שמירה ממושכת על חום התינוק, חשוב לא להגזים ולוודא שמדי פעם תהיינה הפסקות מהחימום. בתנור חימום Sirio שלנו ניתן לקבוע את התדירות שבה הוא יפעל, וגם לקבוע מראש את זמני ההפסקות באמצעות מערכת הבקרה בפונקציה של תוכנית עבודה שבועית.

 

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!