תנור חימום - כל מה שאתם צריכים לדעת על חימום חדר האמבטיה

תנור קומפקטי חסכוני ומעוצב - ככה מחממים את חדר האמבטיה

מכירים את זה שקמתם בבוקר וגיליתם ששכחתם את תנור האמבטיה דולק כל הלילה? או שאתם נכנסים לחדר האמבטיה בימות החורף הקפואים, ורק אז אתם מדליקים את התנור כדי לחמם את חדר האמבטיה? או אולי אתם משתמשים בשעון חשמל כדי שידליק את תנור החימום רק לפני השימוש הצפוי, אבל גם את זה אתם לא תמיד זוכרים...

הימים האלה חלפו. אם אתם מחפשים תנור חסכוני ויעיל, לנו, בחברת "חימומית" יש דרך לחמם את חדר האמבטיה באופן חסכוני ויעיל. תנור קומפקטי וחסכוני הוא הפתרון מוצלח בשבילכם.
לפני שנדבר על תנור חימום, הנה מספר אופציות  לחימום חדר האמבטיה:
תנורי ספירלות חשמליים ומפזרי חום:
בעבר, לא היה בית שלא היה תלוי על קיר חדר האמבטיה תנור ספירלה חשמלי או מפזר חום. מדובר על אופציית חימום פשוטה ונוחה לשימוש. מקור החום הוא על ידי חשמל. יש לכך כמה חסרונות התנורים האלה מחממים באופן נקודתי שטח מסוים אך לא את כל חלל האמבטיה. חיסרון נוסף, חדר האמבטיה לח, והשימוש בתנורים אלה עלול להיות מסוכן מבחינת בטיחותית. צריך להיות כמה שיותר זהירים בשימוש שלהם. ועוד משהו,  צריכת החשמל שלהם בדרך כלל גבוהה לא מותקן בהם תרמוסטט לוויסות טמפרטורת החדר והם נהרסים יחסית מהר.
לתנורי החימום של חברת "חימומית" יש פונקציית שליטה על זמני פעולת התנור לאמבטיה, כך שיתחיל לחמם את חדר האמבטיה מספר דקות לפני שאתם נכנסים למקלחת. לדוגמה: אם אתם מתקלחים כל בוקר, אפשר להכניס לתוכנית הפעולה שבשעה שבע בבוקר תנור החימום לאמבטיה יפעל עד שתצאו, וזאת בזכות חיישן נוכחות. כך אתם נהנים מחיסכון משמעותי בצריכת החשמל. כמו כן, תוכלו לכוון את הטמפרטורה הרצויה. בתנורי החימום שלנו  קיים שילוב ייחודי בין שתי שיטות חימום, הסעת חום והקרנת חום. כך שהחום מתפזר בצורה שווה.  ועוד משהו מגניב, שהודות לו תרגישו כמו בבית מלון. לתנור הדיגיטלי לחימום האמבטיה יש מערכת לחימום מגבות במהירות. בית מלון, לא?

רדיאטור מעוצב לאמבטיה

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!