פתרונות חימום לקבלנים ולענף הבנייה

התקנת מערכות חימום לבית ולחימום מים בזמן הבנייה יכולה להיות פרויקט מרתק ומאתגר לקבלנים וליזמים. כאשר מתכננים להתקין מערכות חימום לבית ולחימום מים בתהליך הבנייה, יש כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון.

תכנון מראש למערכות החימום

תכנון מערכות חימום הבית והחימום מים יש לבצע מראש בשלב התכנון הכללי של הבנייה. התייעצו עם מהנדסים מוסמכים או מומחים בתחום על מנת לבחון את הצרכים המדויקים של הבנייה ולתכנן את מערכות החימום בהתאם.
יש לבנות את התשתיות הדרושות למערכות החימום לבית ומערכות חימום מים. כך תגבירו את יעילותן של המערכות ותוכלו להפוך אותן לנגישות לתחזוקה ולתיקון בעת הצורך.

בחירת מערכת החימום המתאימה:
יש מגוון רחב של מערכות חימום. כיזמים או כקבלנים עליכם לבחור במערכת שתתאים לצרכים המיוחדים של הבנייה. בדקו היכן בונים? מה גודל הבית ולפי הנתונים האלה תחליטו מהו סוג החימום המתאים לו.

חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי היא מערכת החימום המושלמת לחימום בתים הן מצד טיב החימום האחיד ופיזורו בחלל והן בפן העיצובי. המערכת סמויה מהעין, מותקנת מתחת לריצוף. המערכת פועלת בשני אופנים. או על ידי צינורות מים שמונחים על כל שטח החימום הדרוש בדירה, או באמצעות מערכת מורכבת מיריעות חימום חשמליות הפרושות מתחת לרצפות. ניתן לשלוט על המערכת באמצעות מרכזיה חכמה, כך אתם או הדייר שלכם תהנו מחיסכון באנרגיה ומשליטה על אזורי החימום בכל חדר בנפרד על פי רצונו.
השוני ביניהם הוא שמערכת חימום באמצעות מים מחממת גם את המים בכל הברזים בבית. מצד שני, עלויות ההתקנה יקרות יותר ועלויות השימוש זולות. מערכת חימום חשמלית מחממת את הבית בלבד ולא את המים בברזים, ועלויות ההתקנה נמוכות יותר.

תנורי חימום - רדיאטורים

חימום הבית באמצעות רדיאטור חימום חשמלי נחשב פתרון קלאסי פשוט וחסכוני בעלויות ההתקנה. בחברתנו מגוון רדיאטורים בשלל עיצובים ובהתאמה לגודל החדר. כמו כן, מגוון רדיאטורים מעוצבים המיועדים לחדרי האמבטיה.

רדיאטור דיגיטלי מעוצב ICON

מערכת הסקה מרכזית

מדובר במערכת חימום מרכזית המחממת באמצעות רדיאטורים המחוברים לצנרת הסקה מרכזית. המערכת מוסתרת ופועלת ללא רעש כשבתוכה זורמים מים וכך הם מתחממים וזורמים לתוך צינורות הטמונים בקירות הבית או לרדיאטורים המפזרים את החום בתוך הבית.

לסיכום, יש לשים לב שתהליך התקנת מערכות החימום ומערכות חימום המים עשוי להימשך זמן רב ולהשפיע על מהלך הבנייה. לכן, חשוב לתכנן את התהליך מראש כחלק מהתהליך הכללי של הבנייה, להתאים את לוחות הזמנים ולתכנן את שלבי הביצוע של התקנת המערכות זאת על מנת לוודא שהם משולבים בצורה יעילה עם שאר עבודות הבנייה. כמובן, יש לבצע את התהליך בשיתוף עם חברה מתמחה בפתרונות חימום והיא בעלת ניסיון רב בתחום.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!