מערכת לחימום בריכה ביתית - כל מה שרציתם לדעת על חימום הבריכה

מהי משאבת חום לבריכה ביתית ולמה אתם חייבים אותה אצלכם?

אם חשבתם שהשימוש בבריכה מסתכם במהלך חודשי הקיץ, תנו לנו לחדש לכם. היום, בעזרת מערכת חימום בריכה ביתית, אפשר להנות מהבריכה במהלך כל ימות השנה, גם כאשר השמש שקרנית ומזג האוויר קריר.

ישנם כמה פתרונות לחימום את הבריכה. כמו סולר, חשמל וגז. במאמר הבא נתמקד בפתרון חסכוני ואקולוגי שיאפשר לכם לחמם את המים בצורה יעילה על ידי משאבות חום לבריכה.

מהי משאבת חום וכיצד היא פועלת?

משאבת חום לבריכה מוציאה חום ממאגר חום אחד ומעבירה אותו לאחר, במקרה שלנו לבריכה. המשאבה שואבת את מי הבריכה דרך פילטר ומחממת אותם בעזרת מאוורר השואב את  החום מהאוויר, ובאמצעותו המים מתחממים.

איך לבחור משאבות חום?

שאלו את עצמכם:

מה תדירות השימוש בבריכה מחוממת. אם אתם בעלי צימרים, למשל, לצורך פעילות ארוכת טווח של המשאבה, , חשוב לבחור במשאבה איכותית ומקצועית שתוכל לעבוד שעות רבות ברציפות. משאבת חום איכותית תחזיק לאורך שנים רבות יותר.

מה גודל הבריכה? כשיש כמות מים גדולה יותר, תזדקקו למשאבת חום חזקה יותר . התייעצו עם מומחים בעלי ניסיון לגבי בחירת המשאבה המתאימה לצרכים שלכם.

היכן אתם גרים? אם אתם גרים באזורים קרים, אנו בחימומית ממליצים על משאבות חום חזקות יותר.

משאבת חום נשמע יקר, נכון?

אם נרד לפרטים, נבין שלמעשה, משאבת חום לבריכה, למרות מחירה הלא זול, היא השקעה שמחזירה את עצמה, לעומת מערכות חימום המונעות על ידי סולר, חשמל וגז. מדובר בחיסכון בהוצאות החשמל של עד 75%. והחשמל כמו החשמל, כידוע לכולנו, מתייקר חדשים לבקרים...

המלצה רותחת: כדי שהחום לא יברח הקפידו להשתמש בכיסוי לבריכה, כך תשאירו את הבריכה חמה, כך תחסכו שעות נוספות של עבודה למשאבה.

לסיכום:

שימוש תמידי: בעזרת משאבות חום לבריכה תוכלו ליהנות מהבריכה כל ימות השנה.

גודל הבריכה: חשבו את נפח הבריכה כדי להתאים משאבת חום.

תדירות: אם המשאבה עובדת שעות ארוכות, תזדקקו למשאבת חום איכותית.

מקום מגורים: מקומות קרירים דורשים משאבות חום לבריכה חזקות יותר.

חסכוני: חסכון של עד 80 אחוז בצריכת החשמל.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!