תנור חימום - כל מה שאתם צריכים לדעת על חימום הבית

תנור חימום לבית הוא פתרון פופולרי ויעיל ביותר כדי לספק חום לבתים. התנורים המודרניים מצוידים בשלל תכונות מתקדמות: תוכנית עבודה שבועית, חיישן זיהוי חלון פתוח ותצוגת לד כדי להגיע לעלייה מהירה של הטמפרטורה ולהוביל לחיסכון באנרגיה. תנור החימום היום הוא דיגיטלי ומעוצב בשלל סגנונות המותאמים לחימום חדרי שינה וחדרי אמבטיה תוך שמירת טמפרטורה קבועה ויציבה לזמן ארוך.

 

רדיאטור דיגיטלי מעוצב ICON

 

אז איך תנור חימום עובד?

תנור לחימום הבית מבוסס על העברת חום באמצעות מים או נוזל חם העובר דרכם. התנור מקבל את מקור החום מתנור חימום המייצר חום במקום אחד. זה יכול להיות תנור גז, תנור נפט, או מקור חימום חשמלי. המים או הנוזלים עוברים בתוך מערכת צינורות. הצינורות הם מתכתיים, עמידים בחום, והחום שמצטבר בהם מתפזר אל האוויר סביבו וכך חלל החדר מתחמם.

אז כמה זה בעצם עולה לנו??

יש שתי אופציות פופולריות. חימום באמצעות תנור גז או בחשמל. עלות החימום שלכם תהיה תלויה בסוג מקור החימום. חימום באמצעות תנור גז יהיה בדרך כלל זול יותר מחימום חשמלי. מערכת החימום החשמלית החכמה של חברת "חימומית" מאפשרת ניהול נכון ויעיל של פעולת תנור חימום באמצעות מערכת בקרה מרכזית השולטת על כל תנורי החימום בכל חללי הבית, ובחדר האמבטיה, בו ממוקם תנור חימום לאמבטיה. מערכת הבקרה המאפשרת קביעת תוכנית הפעלה הניתנת לתכנות מראש וכך מאפשרת חיסכון משמעותי בצריכת החשמל.

אפשרויות עיצוב:

תנורי חימום  לבית מגוונים במבנה שלהם ועיצובם. ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים המתאימים לסגנונות העיצוב של הבית. זה מאפשר לכם לבחור את התנור המתאים בצורה הטובה ביותר לאסתטיקה הכללית של הבית שלכם. כמו כן, אנו מציעים תנור חימום לאמבטיה המותאם ומעוצב לחימום חדר האמבטיה עם אופציה לחימום מגבות.

 

רדיאטור מעוצב לאמבטיה

 

לסיכום: תנורי החימום של חברת "חימומית" מוכחים ואמינים המספקים חום יעיל לבית. עם ההתקדמות בתחום טכנולוגיית החימום, קיימות גם אפשרויות נוספות כמו תנורי חימום חכמים הניתנים לשליטה מרחוק ולהתאמה אישית על ידי שימוש במערכות חכמות.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!