חימום מים בבתים פרטיים

חמישה טיפים לאיכות חיים

איכות חיים מורכבת מכמה וכמה מאפיינים חשובים, כאשר כל אחד מהם שומר על טובת הדיירים ברמות שונות: בטיחות, נוחות, תנאי טמפרטורה אופטימליים, הקלה במשימות יומיומיות וכן הלאה.

השדרוגים האפשריים הם מגוונים ביותר והבחירה בהם צריכה להתבצע על בסיס הצרכים והרצונות הבסיסיים של כל אדם ושל כל משק בית כמכלול. ניתן למצוא מספר אפשרויות ספציפיות לשדרוגים בתחומים החשובים ביותר, אלה שיהפכו את הבית למקום הנוח והנעים ביותר לכל יושביו.

חימום מים קל

חימום המים באמצעות משאבות חום מעניק פתרון הרבה יותר יעיל מדוד שמש, שלא תמיד מהווה כיום את הפתרון האולטימטיבי. אפשרות נוספת היא חימום מים בגז אופציות אלו מאפשרות לשפר את איכות החיים בבית באופן משמעותי ביותר ולתרום רבות לתחושה הנעימה בזמן המקלחת, הבישול וכן הלאה. מים חמימים בטמפרטורה קבועה ללא כל מאמץ עשויים לחולל מהפך הרבה יותר משמעותי באיכות החיים ממה שנראה במבט ראשון.

מעלית

אחת הדרכים להשיג התנהלות הרבה יותר נוחה ומפנקת במסגרת הבית הפרטי שלכם היא התקנת מעלית, בעיקר אם יש ילדים קטנים או מבוגרים בבית, שעבורם המדרגות עלולות להוות סיכון. אפילו לקומה השנייה עלייה במעלית היא לגיטימית, משום שהיא מאפשרת לשפר את איכות החיים בצורה משמעותית ביותר. חשבו על תרחיש שגרתי של חזרה מקניות בסופרמרקט. כל אחד היה מברך את המעלית שלו במקרה כזה. המעליות המתקדמות הקיימות כיום מאפשרות להשיג את המטרה בעלויות סבירות.

בית חכם

אחת התופעות שהופכות ליותר ויותר נפוצות בכל רחבי העולם היא חיבור כל הבית למערכת אחת שמאפשרת לשלוט על מגוון פונקציות, החל מהדלקה וכיבוי של האור, חיבור למערכת מצלמות אבטחה לבית, פתיחה וסגירה של תריסים ועוד. למעשה, ניתן לשלב את כל המערכות בבית במערכת הבית החכם, משום שכיום החיבור מתבצע באופן הרבה יותר פשוט, ומבוסס על טכנולוגיית Wi-Fi ולא על חשמל כמו בעבר.

אמצעי אבטחה

על מנת להגביר את תחושת הבטיחות בבית, מומלץ להתקין מצלמות אבטחה לבית שיאפשרו לעקוב אחרי המתרחש בסביבת השטח הפרטי שלכם. ניתן לעשות זאת על בסיס הקלטה מעגלית (תוך שמירה של קבצים לתקופה של מספר ימים) בשיתוף עם חיישן תנועה, שמאפשר להקליט את המתרחש אך ורק במצבים של פעילות
חשודה ועוד.

חימום תת-רצפתי 

רצפות קרות בחורף הן אחד המקורות המשמעותיים למקרים חוזרים ונשנים של צינון, כאבי ראש ותחושה לא נעימה כללית. באמצעות התקנת חימום תת רצפתי המאזן את הטמפרטורות בחלק התחתון של החדרים ניתן לשפר באופן משמעותי את חוויית השהייה בבית בחודשי החורף.

חימום תת רצפתי חשמלי
חימום תת רצפתי חשמלי

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!