חימום הבית

חימום הבית עם חברת חימומית

אנשי המקצוע של חברת חימומית מספקים מבחר אמצעי חימום לשוק הפרטי והעסקי. הצוות המקצועי של החברה יוכל להבטיח לכם מערכת לחימום הבית המתאימה לכם ביותר. מערכת לחימום הבית צריכה לשרת אותנו שנים רבות, לעתים אף בימים של מזג אוויר קיצוני. על כן, החיבור בין הצרכן לבין אמצעי החימום נעשה על בסיס מספר רב של קריטריונים: גודל החדרים שיש לחמם וגודלו של הבית כולו, שקלול העלות (ברכישה, בהתקנה ובשימוש) לעומת התועלת (יעילות החימום), היקף ההכנות המקדימות שיש לבצע לשם התקנה, אמצעי חימום אחרים שישנם כבר בבית, התקציב שמעמיד הלקוח לעניין הרכישה, האזור הגאוגרפי ועוד. כל אמצעי החימום הנמכרים על ידי חברת חימומית מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומצוידים בתווי התקן המחמירים ביותר- מהארץ ומהעולם. כל זאת, על מנת להבטיח שהחורף יהיה חם ובטוח. לצוות העובדים של חברת חימומית ישנו ניסיון רב במכירת והתקנת אמצעי חימום, ותעיד על כך הרשימה הארוכה של הלקוחות המרוצים שלנו.

מוצרי חימום הבית של וולקנו מבית חימומית

חימום תת רצפתי

מערכת לחימום תת רצפתי תעניק לכם את ההנאה להתהלך בבית על רצפה חמימה בימי החורף הקרים, החום המוקרן מהרצפה מחמם את חלל הבית בצורה מאוזנת ומושלמת.
מעניין אותי

רדיאטור תנור חימום

סדרת תנורי החימום בעלי העיצוב המודרני והקווים הנקיים היא הפתרון האידיאלי להשגת חימום מהיר ומותאם אישית לדירה תוך דגש על צריכת חשמל נמוכה ועיצוב ייחודי כפריט ריהוט בדירה.
מעניין אותי

הסקה ביתית

מערכת הסקה ביתית הינה פתרון מושלם ללקוחות שמעוניינים בחימום הבית ובחימום המים. אם הנכם מתגוררים באזורים קרים שמצריכים את חימום הבית וכן אתם רוצים להתפנק במערכת חימום המים, זה בדיוק בשבילכם!
מעניין אותי

משאבת חום לחימום הבית

משאבות חום הינן הפתרון החסכוני ביותר להפעלת מערכת החימום הביתית שתוביל לחיסכון באנרגיה ובהוצאות החימום
מעניין אותי

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

מהם השיקולים לבחירת מערכת חימום הבית?

  • איתור הבעיה – כמו לפני כל החלטה שיש לה את הכוח לשנות לנו את החיים לטובה, צריך קודם כל לשאול ולהבין היטב מהי הבעיה. מה היו הפתרונות שמצאנו עד כה ומדוע הם לא סיפקו אותנו. איזה סוג של מערכת לחימום הבית יכול להתאים לי ומה אני מחפש בתחום של החימום לבית.
  • תקציב – אחרי שאיתרנו את הבעיה, צריך לדעת מהו פחות או יותר התקציב למציאת הפתרון. צריך לשקלל כמובן גם את עלות המערכת, הוצאות התחזוקה, הטיפול והעלות השוטפת (כמה חשמל היא צורכת לדוגמה). חשוב גם לשקלל רכישת אלמנטים חיוניים לתפעול המערכת לדוגמה סולר, גז או עצי הסקה.
  • יעילות – שיקול מרכזי בבחירת מערכת לחימום הבית היא היעילות שלה. צריך לבדוק מה היכולת שלה לחמם חללים גדולים (או לחלופין שהולמים את הצרכים שלכם), באיזה מהירות היא מחממת, באיזו עוצמה ועד איזה טמפרטורה.
חימום ביתי
  • בידוד קיים – בבתים וחללים עם קירות עבים שעשויים חומר מבודד, חלונות מבודדים ודלתות כבדות, תפיחת חדירת הקור מבחוץ ובריחת החום מבפנים קטנה ואפשר יהיה לבחור מערכת לחימום הבית עם הספק קטן יותר.
  • בטיחות – כמו תמיד ואולי במיוחד בנושא הזה, צריך לחשוב על הבטיחות. כשבוחנים את פתרון החימום הטוב ביותר בטיחות היא מרכיב מרכזי. צריך לוודא ראשית שהמערכת היא בעלת תו תקן, תו תקן הוא אמצעי בטיחות אשר מציין ומראה ללקוח שהמוצר שהוא קונה נבדק, נבחן והותאם לשימוש הצרכן. צריך לבדוק גם אם מערכת חימום הבית מתאימה לבני הבית. תנור חימום גלוי לא מתאים לבית עם ילדים קטנים לדוגמה. כמו בכל שיקול חשוב גם לשקלל את אופן ההתקנה והשימוש. וודאו שהמערכת שלכם תותקן בצורה הטובה ביותר (מומלץ על ידי אנשי מקצוע בתחום) ושאתם עושים בה שימוש נכון ובטיחותי

בדקו האם מערכת חימום הבית נוחה לכם

נוחות היא בהחלט שיקול מרכזי בעת בחירה של מערכת חימום הבית והיא בהחלט לא אלמנט שרצוי להתעלם ממנו אם המטרה שלכם היא מציאת הפתרון האידאלי לחימום בחורף. עד כמה נוח יהיה לי להשתמש במערכת הזאת ועד כמה נוח יהיה למשתמשים נוספים שחיים המרחב להשתמש בה.

נותני שירות – במערכות לחימום הבית שמצריכות שירות שותף (כמו מערכות גז, סולר וכו'), נותני השירות הם שיקול מרכזי. בדקו שנותני השירות אדיבים, מקצועיים ואמינים. לקוחות רבים מתחייבים למערכת שמצריכה ליווי שותף אך לא לוקחים בחשבון את נותני השירות, דבר שעלול להוביל לאכזבה, לחוסר יעילות ובסופו של דבר בזבוז זמן יקר ואנרגיה רבה.

חימום תת רצפתי – היתרונות והחסרונות הטמונים בו

האופציה הנוספת של חימום החדר היא באמצעות חימום תת רצפתי. החום שמופץ הוא נעים ומפוזר באופן שווה בכל הבית, אך אם ישנם ילדים קטנים שזוחלים, אין זה מומלץ להשתמש בחימום זה ואף העלויות הראשוניות של התקנת מערכת החימום התת רצפתי הן גבוהות ולא כל אחד, יכול להרשות לעצמו את העלויות הראשוניות הללו. יש לציין, כי חימום תת רצפתי, ניתן לבצע, רק כאשר הבית נמצא בבנייה או בשיפוץ כללי, שכן המערכת חייבת להיות מורכבת מתחת לרצפות. מי שמעוניין בחימום נקודתי, יוכל להשתמש בתנורי ההלוגן שכן, הם חסכוניים יותר בחשמל. החיסרון הוא, שאין תרמוסטט ולכן, ההוצאה היא גבוהה של תחזוקת התנורים והאנרגיה היא בוהה שמתבטאת כמובן בחשבון החשמל. יש להשגיח על התנורים החשמליים בזמן פעולתם, שכן, הם עלולים לגרום לדליקות אם אין עליהם השגחה. חימום מהיר ויעיל יחסית, הוא באמצעות מפזרי החום, אך יש לציין, כי מפזרי החום יכולים לחמם חדרים קטנים ואינם יעילים בחימום של חללים גדולים. חימום זה, הנו יעיל כאשר מתארגנים בבוקר לעבודה ולבית הספר, אך פחות יעיל בשעות הערב בזמן שהייה בבית. גם הקונווקטור, הנו מכשיר חשמלי שיעיל לחימום הבית, הוא דומה לרדיאטור במראהו, קונווקטור הוא בטיחותי. משכיר חימום זה, מתאים במיוחד לחדרי הילדים בשל בטיחותו, יש לו תרמוסטט והוא יעיל. יש לציין, כי בכדי שיהיה חימום מהיר באמצעות קונווקטור, ישנה פעולה שניתן לבצע באמצעות פיזור אוויר.

חימום הבית באמצעות גז

היום, ישנה אופציה שהפכה להיות נפוצה כמו חימום מים בגז ככה גם החימום החדר באמצעות גז הפך לפופולרי. ישנם קמינים ותנורי חימום, הפועלים על אנרגיית הגז. ניתן למצוא תנורי חימום דקורטיביים ויעילים במיוחד. שינו ניקיון גבוה של הבעירה ובשריפת הגז, ניתן להגיע לבעירה מושלמת. הבעירה הנה נקייה באופן יחסי. קל להתקין תנור הפועל על אנרגיית גז והגז, הנו משאב טבע זול. התחזוקה של תנור חימום זה, היא מינימלית והתפעול שלו הוא פשוט. לתנור הגז יש בטיחות מעולה, כך שאין חשש כאשר ישנם ילדים בסביבה ואם ישנה תקלה כלשהי, הוא פשוט נכבה לבד. ניתן למצוא תנורי חימום הנראים כמו קמינים שהאש נמצאת מאחורי זכוכית עבה. מי שחושב על תנורים הפועלים על סולר, חייב לקחת בחשבון, כי הבעירה אינה נקייה, העלות היא גבוהה, התחזוקה היא לא פשוטה שכן, יש לנקות את התנור והארובה והאוויר אינו בריא לבני הבית. את כל השיקולים הללו, יש לקחת בחשבון לפני שחושבים על מערכת לחימום הבית, את ההוצאות של כל חימום ואת התחזוקה או ההתעסקות בצורות החימום השונות.