משאבת חום לחימום תת רצפתי

מידע חיוני על משאבת חום מבית וולקנו

משאבות החום Volcano האיכותיות של חברת חימומית מותקנות באלפי בתים ברחבי הארץ כאמצעי מרכזי לחימום הבית בשיטות חימום שונות, כגון: חימום תת רצפתי, מערכות הסקה ביתיות ועוד. הן חסכוניות בעלויות הצריכה והאחזקה, שקטות, אמינות ובטיחותיות מאוד ועומדות בכל התקנים הנדרשים.

מידע כללי

תחום החימום בעולם היה מבוסס במשך עשרות שנים על מכשירי חימום שפעלו באנרגיה שצרכה דלקים כגון: נפט, סולר, גז וכו'. בשנים האחרונות עלתה בכל העולם המודעות לחיסכון באנרגיה ושימוש באנרגיה מתחדשת. משאבת חום Volcano של חברת חימומית פועלת בטכנולוגיה ייחודית החוסכת באופן משמעותי בצריכת האנרגיה, למעשה משאבת חום לחימום תת רצפתי הפכה למכשיר החימום הפופולרי והאטרקטיבי ביותר הקיים היום ברחבי העולם וכך גם בישראל.

חסכון באנרגיה

עקרון העבודה של משאבת חום לחימום תת רצפתי הוא ניצול הטמפרטורה הסביבתית מחוץ לבית ו"שאיבתה" לתוך הבית, יכולת זו אפשרית כמעט בכל טמפרטורה חיצונית.
טכנולוגיה זו נעזרת במדחס חשמלי להשלמת התהליך, המדחס צורך כ- 25% מאנרגיית החימום וכ- 75% מהאנרגיה נצרך מהסביבה החיצונית, כך שלמעשה משאבת החום צורכת כ- 1/4 מהאנרגיה שהיא מייצרת וכך בא לידי ביטוי החיסכון הרב.

איכות

משאבת חום לחימום תת רצפתי  Volcano בנויה מחומרי גלם האיכותיים ביותר הקיימים. הליכי היצור, בקרת האיכות והטכנולוגיה הקפדנית מבטיחים איכות מרבית בהשוואה לדגמים אחרים הקיימים בשוק.
כל משאבות החום המשווקות ע"י חברת חימומית עומדות בתקנים בין לאומיים רבים לרבות תקן CE האירופאי.

ידידותי למשתמש

כל משאבות החום של Volcano לחימום ביתי או מסחרי מסופקות עם פאנל הפעלה דיגיטלי המספק אינפורמציה חשובה על מצבי הפעולה, טמפרטורה ועל כל הרכיבים הפנימיים במכשיר. במקרה של תקלה קוד התקלה יופיע על גבי התצוגה וכך הלקוח יכול להבין את מקור וסיבת התקלה ובמקרים רבים – לפתור את התקלה בעצמו במהירות ובקלות

משאבת חום לחימום תת רצפתי
משאבת חום לחימום תת רצפתי

דגמים ומפרט טכני:

משאבת חום לחימום תת רצפתי

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

משאבת חום לחימום תת רצפתי Volcano האיכותית של חימומית מותקנת באלפי בתים ברחבי הארץ כאמצעי מרכזי לחימום הבית. היתרונות הן חסכון בעלויות הצריכה והאחזקה, שקט, אמינות ובטיחות. המערכות עומדות בכל התקנים הנדרשים.