פתרונות חימום לבית

פתרונות חימום הבית

למרות שבישראל החורף אינו ארוך וקר מאוד, אנו תמיד נחפש פתרונות חימום לבית שיהיו זולים ומשתלמים. ישנם רבים המשתמשים במזגנים, היות והמזגנים החדישים יותר, חוסכים בחשמל. כמו לכל דבר, יש יתרון וחיסרון, כך גם למזגן שהשימוש בו בחורף, גורם לאוויר להתייבש מהר יותר, מה שמקנה חיסרון משמעותי בהפעלתו. חשוב, כי המכשירים שמחממים את הבית ושאר פתרונות חימום לבית, יהיו נוחים, בריאים וזולים.
ישנם פתרונות רבים, כמו למשל חימום באמצעות קמין הפועל על עצים, יש לציין כי פתרון זה, הינו זול, יעיל וידידותי לסביבה.. הסקה באמצעות עצים הינה הסקה שיש בה עוצמת חום גבוהה במיוחד וכדאי לשקול על פתרונות חימום נוספים, באמצעות קמינים לעץ, במיוחד בבתים גדולים ולא מבודדים. מי שאינו מעוניין בהתעסקות עם עצי הסקה, מחפש פתרון נוח יותר, יוכל לחשוב על קמינים הפועלים באמצעות סולר. ההדלקה של הקמין, מתבצעת באמצעות כפתור. יש לדעת כי הבערה של סולר היא יקרה יותר וכן, האוויר אינו בריא לנשימה, שכן, מדובר בחומרי בעירה בעלי גזים רעילים, לכן, יש לשקול שוב את פתרונות חימום, לפני ששוקלים באיזה מהם לבחור. מי שמחפש פתרון חימום שיהיה אף ידידותי לסביבה, כדאי שיתייעץ עם מומחים לפתרונות חימום עבור הבית או העסק שעוסקים הרבה שנים בתחום זה ויוכלו לספק את המענה היעיל והחסכוני על פי הנתונים של חללי הבית.

תנורי חימום על חשמל

מי שמעוניין בחימום נקודתי, יוכל למצוא תנורי חימום הפועלים על חשמל. יש לציין כי חלק מכל פתרונות חימום לבית, כולל גם את תנורי החימום באמצעות חשמל, אך חשוב כי הם יהיו תחת השגחה , כל עוד הם פועלים, שכן שימוש לא מבוקר יכול לגרום לשריפה. רדיאטורים חשמליים למיניהם, נחשבים לפתרון חימום משתלם במיוחד וכן, בטיחותי. האוויר באמצעות פתרונות חימום הבית כמו רדיאטור, אינו מתייבש. יש תרמוסטט שניתן לחסוך באמצעותו בצריכת האנרגיה. רדיאטורים הם נוחים בחדרי השינה ובמיוחד בטוחים בשימוש כמו, חימום חדרי השינה של הילדים. יש לציין, כי חימום באמצעות רדיאטור, יכול להתאים לדירות או חדרים קטנים. ניתן לחמם את הבית באמצעות כמה מכשירי חימום ביתיים, או שאם מדובר בבית או דירה שכבר בנו בהם הסקה מרכזית, ניתן ליהנות מחימום נוח כמו הסקה באמצעות חימום תת רצפתי או הסקה מרכזית באמצעות מים חמים.

תנורי אינפרה אדום

תנורי אינפרה אדום, הינם תחליף של ספירלה חשמלית, אך הם מתאימים לחימום של חדרי שינה קטנים או חללים קטנים אחרים. ניתן להשתמש עם תנורי אינפרה אדום, לתלייה על קירות המקלחת וכפתרון חמום יעיל. יש לציין, כי ההתקנה של תנורי אינפרה אדום, יכולים להיות יעילים אך, חשוב כי מתקין מוסמך יבצע את ההתקנה כמו חשמלאי בעל ניסיון. גם מפזר חום יכול להיות פתרונן חימום לבית אך רק כאשר אנו ממהרים בבוקר להתארגן וקר לנו. מפזר חום יעיל בחימום מהיר אך רק של חדרים קטנים. היתרון של מפזר חום ותנורי חימום חשמליים, שניתן לנייד אותם בקלות מחדר לחדר.

תנורי גז

פעם, הגז היה נחשב לחומר בעירה יקר, אך היום ניתן למצוא כי המחירים ירדו בצורה משמעותית והגז הינו ידידותי לסביבה, נוח לתחזוקה והשימוש בו הוא קל.  גם תנורי הגז, נחשבים לתנורים חסכוניים במיוחד, היות והתנור או הקמין, אינם זקוקים לתחזוקה מיוחדת והגז נחשב עדין לחומר בעירה זול. כדאי כי תנור הגז, יהיה רק בסלון, שכן הוא אינו מתאים לחדרי שינה. תוכלו להשתמש בכמה פתרונות חימום לבית כמו כאלה המתאימים לחדר השינה וכאלה המתאימים לחללי גדולים יותר, כמו הסלון ופינת האוכל. חשוב כי הזווית של הקמין שאתם מעניינים שיהיה בסלון תהיה מתאימה ותחמם את כל החלק בו נמצאים הסלון, פינת האוכל והמטבח.

תנור חימום גז
תנור חימום גז

היכן מוצאים פתרונות יעילים לחימום הבית?

כאשר אתם מעוניינים למצוא פתרונות חימום לבית, יש לפנות לחברה אמינה כמו חימומית, העוסקת שנים בפתרונות חימום מכל הסוגים. היועצים המקצועיים והמיומנים של חימומית, יוכלו להציע לכם פתרונות יעילים וחסכוניים והמתקדמים ביותר לחימום הבית. ניתן למצוא בחימומית פתרונות רבים כגון קמינים, הסקה מרכזית וחימום תת רצפתי.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!