הסקה מרכזית - 4 דברים שחובה לדעת לפני שמזמינים

הסקה מרכזית - 4 דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים.
בעבר הלא רחוק, כדי לחמם את חלל הבית, היה צריך להציב בכל חדר רדיאטור. מחירי החשמל האמירו, ועלויות החימום של הרדיאטורים הורגשו בכיס. ולכן כל הזמן ניסו למצוא פתרון יעיל לחימום הבית בעלות נמוכה. לפני כמה שנים גילו את חימום הבית באמצעות המזגן. המזגן מחמם יותר בעלות נמוכה מאד. יתרון נוסף של המזגן, שהוא משמש אותנו גם בקיץ. החיסרון הוא איכות החימום. החום שמפיק המזגן הוא חום מייבש. להרבה אנשים זה מציק, והם מרגישים עצבנים יותר. כיום כבר ידוע כי מבין כל פתרונות החימום הקיימים בשוק קיימים שני סוגים פופולאריים. הראשון: חימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום. חשוב לדעת שהתקנת חימום תת רצפתי מחייבת תכנון מוקדם, והתקנת המערכת נעשית בעת בניית הבית או בעת שיפוץ מסיבי שכולל הרמה של כל ריצוף הבית. השני: מערכת הסקה ביתית. שתי מערכות אלה הן היעילות ביותר מבחינת חיסכון באנרגיה, איכות הסביבה וחימום יעיל ונעים של הבית.
מערכת הסקה ביתית – איך היא פועלת?
מערכת הסקה ביתית  איננה רעיון חדש. היא קיימת במשך מאות שנים בכל רחבי אירופה. זוהי מערכת הסקה מרכזית מוסתרת הפועלת ללא רעש כשבתוכה זורמים מים וכך הם מתחממים. המים החמים עוברים לתוך צינורות הטמונים בקירות הבית או לרדיאטורים המפזרים את החום בתוך הבית.

רדיאטור דיגיטלי לחימום אמבטיה QUADRO

אני רוצה להזמין מערכת הסקה, מה צריך לדעת לפני?
לפני שאתם רצים להזמין את אנשי המקצוע וניגשים לעבודת ההתקנה, יש כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב. תחילה, ערכו חיפוש נרחב ובדקו המלצות מהשטח ובחרו בחברה אמינה ומקצועית ככל שניתן. על מנת שההתקנה תהיה בצורה נכונה, ובהתאם לתכנון הקיים לכם. כמו כן וודאו שלחברה יש צוות טכנאי מקצועי הנותן שירות גם לאחר ההתקנה.
בעידן הטכנולוגי המתקדם, מערכות הסקה ביתית מגיעות ביחד עם מערכות בקרה ושליטה מרחוק, באמצעותן אפשר להפעיל ולכבות את המערכת, לבחור באילו חדרים יופעל החימום, מתי ובאיזו טמפרטורה. כך גם חוסכים בעלויות החשמל והאנרגיה.
יש לציין שהחיסרון היחיד של מערכות הסקה ביתיות בא לידי ביטוי בעלות ההתקנה. בכל מקרה, לטווח ארוך, זה משתלם. החיסכון בעלויות החשמל מגיע עד 75% מההוצאות השוטפות של חימום הבית, וההשקעה מחזירה את עצמה.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!