הולכים על בטוח- תנורים דיגיטליים מעוצבים ובטוחים יותר!

תנור חימום רדיאטור דיגטלי יכול להיות אופציה בטוחה לחימום הבית שלך, כל עוד הוא מותקן ומתוחזק כראוי.

היות והתנור חימום לא גורם למחנק בחדר ולדילול החמצן אלא מאפשר לשוהים בחלל החדר להנות מחלל מאורר ונושם ויחד עם זאת בטוח ומחומם.

התנורים הדיגטלים המעוצבים מבית חימומית הפכו לשם דבר ומובילים בפתרונות החימום לבית.

רדיאטור דיגיטלי מעוצב KLIMA

ביחד עם התועלות המרובות של מערכת החימום, תנורי חימום יכולים להוות כמה סיכונים בטיחותיים אם לא משתמשים בהם כראוי. להלן מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי להבטיח פעולה בטוחה של רדיאטור:

1. התקנה נכונה: יש להתקין רדיאטורים על ידי איש מקצוע מוסמך כדי לוודא שהם מחוברים כהלכה למערכת החימום שלכם ועומדים בכל תקני הבטיחות.

הטכנאים המורשים שלנו יגיעו לביתכם ויתקינו לכם את מערכות החימום שלנו, ויעניקו לכם תעודת אחריות למשך 5 שנים לפחות על מערכת החימום וזמינים לטיפול מידי בכל תקלה חלילה.

אנחנו בחימומית מאמינים בשירות למערכות החימום שלנו , ובמתן מענה שירותי בהקדם האפשרי לכל קריאה כדי לדאוג שלקוחותינו יהנו ממערכות אמינות ומחממות לאורך כל ימות השנה.

2. תחזוקה שוטפת וניקוי הרדיאטור: חשוב לבצע בדיקה ותחזוקה שוטפת של הרדיאטורים שלכם כדי לוודא שהם פועלים בצורה בטוחה ויעילה. זה עשוי לכלול בדיקת נזילות, ניקוי הרדיאטורים, והבטחה שהם אינם חסומים על ידי רהיטים או חפצים אחרים. הרחקת חפצים שחוסמים את הפצת החום מהרדיאטור או מקשים על הרדיאטור לחמם את החלל פוגעים בחוויה שלכם מהמוצר.

3. שימוש נכון ברדיאטור ושמירה על הוראות יצרן: כדי להבטיח הפעלה בטוחה של הרדיאטורים שלכם, חשוב להקפיד על הוראות היצרן ולהשתמש בהן כמתוכנן. אין להתעסק עם הפקדים או לבצע שינויים ללא הנחייה מפורשת של טכנאי מוסמך לכך, הדבר יכול לגרום לתקלות וסכנות רבות.

4. שמירה על בטיחות התנור והרחקה  של חומרים דליקים: חשוב להרחיק חומרים דליקים, כמו וילונות או שטיחים, מהרדיאטורים שלך כדי להפחית את הסיכון לשריפה ולשמור על הוראות הבטיחות בשימוש ברדיאטור.

על ידי ביצוע הנחיות אלה ושימוש אחראי בתנור חימום שלך, אתה יכול להבטיח את הפעולה הבטוחה של מערכת החימום שלך.

לשיחה עם יועץ מערכות חימום השאירו פרטים.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!