חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מים – פתרון החימום המושלם לבית

מערכת לחימום תת רצפתי מבוסס מים תעניק לכם את ההנאה להתהלך בבית על ריצפה חמימה בימי החורף הקרים, החום המוקרן מהרצפה מחמם את חלל הבית בצורה מאוזנת ומושלמת. אין כמו ההרגשה הנעימה להיכנס לבית ביום גשום, להחליף את הבגדים הרטובים בחולצה קצרה וללכת יחפים על רצפה מחוממת המעניקה תחושת חמימות בבית כולו.

איך זה עובד? – המערכת לחימום תת רצפתי כוללת תשתית סמויה של צנרת חימום המותקנת מתחת למרצפות הבית, דבר המאפשר לצרכן חופש נרחב בעיצוב הבית ללא חשש מנראות חלקי המערכת כמו בשיטות החימום המסורתיות, מעגלי הצנרת מכל הבית מתחברים למרכזיית חלוקה השולטת על אזורי החימום השונים. ניתן לשלוט על חלקי המערכת באמצעים שונים החל מתרמוסטט הפעלה פשוט דרך תרמוסטטים דיגיטליים עם הפעלות בטווח שעות מסוים ועד להפעלה מרוחקת באמצעות טלפון חכם.

עלות המערכת ופריסה לתשלומים – את רכישת מערכת החימום התת רצפתי ניתן לחלק לשתי שלבים: הראשונה, תשלום על הכנת התשתית של המערכת. עבודה זו מתבצעת בשלבים מאוד ראשוניים של תהליך בניית הדירה וניתן לפרוס את הרכישה למספר תשלומים. בהמשך, לאחר סיום כל שלבי הבנייה יש לרכוש את יחידת האנרגיה שתפעיל את המערכת, כשנה שנתיים מתחילת התהליך. על כן יש לנהל את התקציב הכלכלי באופן כזה שתוכלו להשקיע רק חלק מהסכום בתחילת התהליך ואת היתרה בסופו, ללא מעמס כלכלי וויתור על דברים אחרים.

עלות צריכה ושימוש –  יש לבחון מראש את מקור האנרגיה הרצוי לחימום המערכת הפעלה באמצעות תנור הסקה בגז או הפעלה באמצעות משאבת חום חשמלית. הפעלה באמצעות תנור הסקה בגז אומנם זולה יותר במעמד הרכישה מהפעלה באמצעות משאבת חום חשמלית, אך יש לציין כי משאבת חום חשמלית חסכונית בהרבה מתנור הסקה בגז ויכולה להוזיל את עלויות החימום עד כ- 75% בכל חודש. נשמח לעמוד לשרותכם בהסבר נרחב יותר והתאמת המערכת במיוחד עבורכם במוקד השיווק שלנו.

לחימום רצפתי חשמלי לחץ כאן

חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי מים - מערכת שקטה, עד 75% חסכון מהוצאות החימום השוטפות, חימום שמתפזר בצורה שווה בכל החדר, תהליך חימום מהיר, לא מייבש את האוויר.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!

נגן וידאו אודות שיטות חימום לבית - רדיאטור חימום