מערכות חימום לבית

מערכות חימום הבית

בין אם אתם לקוחות פרטיים, לקוחות מוסדיים או קבלנים ואדריכלים – מערכות חימום מתקדמות לבית כמו הסקה מרכזית או חימום תת רצפתי תמיד היו מושא חלומות שרבים לא זכו לממש. אך הלקוח הישראלי מתחיל להבין שלא רק לשווייצרים ולאירופאים מגיע ליהנות משיטת החימום המסורתית, החסכונית והאיכותית ביותר!

כיום ישנן מערכות חימום מתוחכמות אשר מאפשרות לכם ליהנות מכל העולמות ולזכות ביתרונות הרבים שיש למערכות חימום אלה להציע:

  • חסכוניות – מדובר במערכות חימום שלאחר התקנתן יכולות להחזיר את ההשקעה תוך זמן קצר ולהפיק חום בעלות זולה משמעותית מכל מערכת אחרת, אם זאת בעל ידי חימום רצפתי בעזרת מים או הסקה מרכזית המנצלת שימשו במשאבות חום, שיכולות לחמם שטחים גדולים בצורה חסכונית ביותר.
  • איכות חימום – ישנם כמה יתרונות למערכות חימום מרכזיות בבית: האוויר לא יבש מדי כמו עם חימום על ידי מזגן, לא צורב מדי כמו חימום בעזרת תנורי סלילים ומשרה חום אחיד ונעים על כל הבית בצורה שווה בכל החללים ומספק את החימום הנעים והאיכותי ביותר שניתן להפיק.
  • פתרון אסתטי – מעבר ליופי שבמערכות חימום תת רצפתיות, מערכות הסקה מתקדמות ואחרות, ישנו את עניין ניצול החלל וכמובן שכל מערכת המותקנת מתחת לריצוף חוסכת מקום, אינה כרוכה במציאת מקום מיוחד להתקנה על קיר או הנחה על הרצפה ומאפשרת לכם לעצב את הבית ללא כל הפרעה והתחשבות במכשירים כבדים ומגושמים.

רדיאטור דיגיטלי מעוצב KLIMA

חורף חם עם מערכות חימום לבית 

חימום על ידי הסקה היה ועדיין נחשב פופולרי מאוד באירופה ובארצות אחרות, אך בישראל הקייצית לא מצאו לנכון לייבא פתרון זה לארץ בצורה מסחרית רק עד השנים האחרונות. ההתקנה הייתה מסובכת מדי והמחיר של המערכות הללו הרקיע שחקים והיה בהישג ידם של בני העשירון העליון בלבד. אך כיום המצב שונה ופתרון ידידותי זה לסביבה שהוא גם יעיל ואלגנטי, מגיע לפתחם של בעלי בתים רבים, אשר מבינים שניתן לחסוך בהוצאות החשמל וליהנות מחימום טוב יותר!

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לצרכן ליהנות מהאפשרות להתקין בבית מערכת הסקה מרכזית אשר מעבר לחסכוניות והיעילות האנרגטית שלה מאפשרת לכל בני הבית ליהנות מחימום נעים, ללא רעש, ללא צורך בהזמנת טכנאי כל כמה חודשים, כאשר כל אחד יכול לווסת את מידת החום הרצויה לו בחדר, חימום איכותי במיוחד לתינוקות ולכל מי שסובל מקור.

מתעניינים בחימום הבית על ידי מערכת חימום מרכזית? ישנן כמה שיטות חימום: על יד גז, סולר, חשמל, מים ועוד. בדקו מה שיטת החימום הרצוי לכם וקבלו ייעוץ מקיף לפני שתבחרו בטובה ביותר

בשבילכם. מעבר לשיקולים הכלכליים עליכם להתחשב בכמה גורמים כמו: יכולת ההתקנה של מערכת זו בביתכם, העלות של המערכת, האחריות וכדומה. צריכים לחמם שטח גדול? מבנים ציבוריים רבים נהנים מחימום בשיטות אלה ויכולים להמשיך ליהנות מכך גם בשנים הבאות, כאשר התשתיות משתפרות כמו גם יכולות ההתקנה של אותן מערכות חימום.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!