תנור חימום גז

חימום הבית בתנור גז

חימום באמצעות תנורי חימום גז הינו זול משמעותית, מאשר תנורים המופעלים באנרגיית חשמל. גם בהשוואה לסולר או נפט, הרבה יותר זול להשתמש עם תנור חימום גז, מאשר עם אמצעי חימום אחרים. יש גם צפי לעלייה של מחירי הסולר והנפט, מה שיעלה גם את מחיר החשמל.

היום, פחות אנשים משתמשים במזגן לחימום הבית בימי החורף והם עוברים לאנרגיה זולה ובטוחה יותר, כמו תנור חימום גז. ישנו עידוד רב לשימוש באנרגיות ירוקות גם מבחינת איכות הסביבה גם מבחינת חיסכון בעלויות של שימוש באנרגיה. גז הוא לא רק חומר בערה נקי ובטוח, הוא גם דרך קלה ונוחה להבעיר אש. ניתן לכוון את להבות הגז בתנור החימום ללהבה גבוהה, בינונית או נמוכה, על פי הצריכה שלכם. המגמה העולמית, על שמירת איכות הסביבה רק מקבלת תאוצה, הרבה אנשים מתחילים להבין את התועלת של שימוש עם תנורי חימום גז.  שימוש עם אמצעי אנרגיה אחרים כמו סולר ופחם, לא בלבד שהוא מזהם את איכות הסביבה, יקר יותר וגורם לנו לאוויר מלא גזים ומזיק לבריאות וזו הסיבה שאנשים עוברים לשימוש בגז במיוחד לאור הטכנולוגיה המתקדמת של שימוש בטוח ויעיל יותר עם תנורי לחימום גז.

חימום עם קמינים בגז

מי לא אוהב את המראה החם והמיוחד של קמינים הפועלים על גז. הקמין מוגן עם זכוכית עבה, מה שאינו גורם לגזים לחדור לחלל בו אנו נמצאים. ניתן למצוא קמינים הפועלים על גז, עם ארובה כפולה שיונקים חמצן מחוץ לבית ויש כאלה שפועלים ללא אורבה כלל.  בדרך כלל, קמינים הפועלים על גז, מיועדים לחללים גדולים יותר כמו ווילות פרטיות. שימוש עם תנורי חימום גז, מתאימים יותר לדירות. חשוב כי תבצעו סקר מחירים של חימום בגז וקמינים ותחשבו את גודל תנור הגז שלכם או הקמין לפני הרכישה עצמה.

חשבו את גודל ומיקום הבית לפני רכישת תנור חימום גז

יש לתכנן היטב את גודל וסוג תנור החימום על פי נתוני החלל שלכם אם בדירה או אם בבית הפרטי. באיזו קומה הדירה שלכם נמצאת?, האם מדובר בקומה עליונה או תחתונה? כמה חדרים ונפשות יש בבית, חשוב לדעת אם ישנם כמה מתקני חימום בבית הפועלים בו זמנית, מה שיהיה עבורכם קל לחשב את הוצאות האנרגיה בבית או בדירה. חללים גדולים יותר, יהיו יקרים יותר מבחינת הוצאות. חשוב לבדוק את האיטום, כמו חריצים מתחת לדלת, בחלונות וכדומה, כך שלא תהיה בריחה של חימום והאנרגיה תישמר טוב יותר בבית. תוכלו לבצע ניסיון כמו, חימום הדירה או הבית למשך שעה שעתיים, כיבוי והמתנה. אם לאחר זמן קצר הדירה או הבית שוב קרים,  סימן שהבידוד לוקה בחוסר. בידוד טרמי ואיטום הדירה או הבית, יכול לחסוך לכם עד -30% באנרגיה.

בדיקת נתונים במחשבון של משרד האנרגיה

לפני שנתחיל לסקור את האמצעים של תנורי חימום גז, ניתן לחשב את צריכת האנרגיה באמצעות מחשבון של אתר משרד האנרגיה. יש לציין, כי המחיר במחשבון, אינו כולל מע"מ. ניתן למצוא, כי חימום באזורים קרים מאוד באמצעות  מזגן, אינו יעיל ובאזורים אלה, משתמשים עם הסקה מרכזית, חימום בעץ או קמינים או תנורי חימום גז. בחורף, יש הרבה עומס בחשמל, היות ורבים משתמשים בחימום באמצעות חשמל, מה שגורם להרבה הפסקות חשמל. חימום באמצעות קמינים או תנורי חימום גז יהיה יעיל יותר ואין סיכוי כי תעמיסו על מערכת החשמל ואם תהיה הפסקת חשמל הבית ימשיך להיות מחומם.

היכן לרכוש תנורי חימום גז?

יש לפנות אל חברות ידועות שמייצרות פתרונות חימום כמו חברת חימומית. לחברת חימומית, יש תנורי חימום גז יעילים ומשוכללים ביותר ישנה אפשרות של חיבור תנור הגז למודם מה שיאפשר כיבוי והדלקה של תנור הגז באמצעות הטלפון החכם. ישנה תצוגה דיגיטלית נוחה, מה שמאפשר שליטה על טמפרטורת החום בבית או בדירה. בתנורי חימום בגז של חברת חימומית, ניתן לחבר תרמוסטט חדר, תרמוסטט חיצוני, שעון שבת ומערכת שליטה אינטראקטיבית. בררו את האחריות ושירות התיקונים המוצע על ידי חברת חימומית, מה שיקנה לכם ביטחון רב יותר ברכישת תנור גז או קמין הפועל על גז  של חברת חימומית.

קראו עוד : משאבות חום לבריכה

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!