פתרונות חימום איכותיים - רדיאטור תנור חימום לאמבטיה

רדיאטור תנור חימום לאמבטיה

אף אחד לא רוצה להיכנס למקלחת ביום חורף סוער, ולגלות שחדר האמבטיה קר ולא ניתן להיכנס ולקלח את הילד כשהוא קופא מקור. אף אחת לא רוצה שהילד שלה יזחל על רצפה קפואה בחורף כי מערכת החימום אינה יעילה בדיוק כשיורד גשם בחוץ. לא נעים לרוץ עם ילדים בין רופאים בחורף בגלל חימום לא נאות של חדר הילדים. כשהבעיה מתגלה הדבר הראשון שתעשו זה להתקשר לחברת פתרונות החימום שלכם ולבקש פתרון אפקטיבי לחימום בהקדם האפשרי, ומסתבר שפתרון כזה אינו בנמצא.

תקלות שקורות בדיוק בזמן הלא נכון

כל מכשיר או מוצר חשמלי נוטה לתקלות. הבעיה שהתקלות צצות בדיוק מתי שצריכים שהמוצר יעבוד בצורה תקינה ובכך אנחנו וילדינו סובלים מקור. אנחנו בחימומית בחרנו לייבא לארץ בבלעדיות את מותג התנורים הדיגיטליים והמעוצבים עם אחריות של עד 3 שנים על כל התקלות. בחברת חימומית תוכלו למצוא שלל פתרונות חימום מתקדמים ומעוצבים נוספים הכוללים בין היתר: חימום תת רצפתי, מערכות חימום ומשאבות חום לבית. המוצרים עם בעלי תו תקן ישראלי ואירופאי ועומדים בכל התקנות המחמירות ביותר. חסכוניים ולא מצריכים כלום מלבד התקנה פשוטה וקלה ללא צורך בתשתית חשמל מיוחדת.

רדיאטור חימום מעוצב לאמבטיה
רדיאטור חימום מעוצב לאמבטיה

חימום האמבטיה באמצעות רדיאטור חימום מעוצב

רדיאטור חימום לאמבטיה מותקן על הקיר באמצעות מתלים ייעודיים המסופקים יחד עם המכשיר וחיבור כבל החשמל לנקודת חשמל רגילה הקרובה. מערכת החימום החשמלית החכמה של חברת חימומית מאפשרת ניהול נכון ויעיל של פעולת רדיאטור החימום באמצעות מערכת בקרה חכמה השולטת על הרדיאטורים בכל חדר וחדר, ומאפשרת קביעת תוכנית הפעלה הניתנת לתכנות מראש ובכך מאפשרת חיסכון משמעותי בצריכת החשמל. ההתאמה המלאה של מערכת החימום החכמה לצרכים של כל משתמש בכל חדר וחדר ובכך אנו מבטיחים שליטה וטמפרטורה נפרדת בזמנים רצויים בכל חדר בבית. אודות לתהליך החימום המשולב ניתן לעבוד באופן יעיל עם שילוב מופלא וייחודי בין שתי שיטות חימום הסעת חום והקרנת חום. ולחמם את החדר בזמן קצר תוך שמירת טמפרטורה קבועה ויציבה לזמן ארוך. יהיה לכם חם - באחריות!

מעוניינים שנתאים לכם את החימום המתאים לכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם >

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!