המשפחה ממתינה למקלחת? חימום מים מהיר באמצעות מחמם מים בגז

תכירו את משפחת פרידמן. כל יום ערב אבא שולח בקבוצה המשפחתית: "מי מדליק את הבוילר?" לפעמים בני המשפחה זוכרים להדליק את החימום, לפעמים הם שוכחים... ולפעמים אחד הילדים מתקלח יותר מדי זמן. והופ! נגמרו המים החמים. אז אבא פרידמן החליט שנמאס לו והחליט לעבור לחימום מים מהיר באמצעות גז. אז אם גם לכם נמאס להמתין למים חמים בחורף, ואתם מחפשים דרך לחמם את המים במקלחת בצורה מהירה ויעילה, מחמם מים בגז יכול להיות הפתרון המושלם. במאמר זה, נסביר איך להשתמש במחמם מים בגז כדי ליהנות ממקלחת חמה בחורף ובכל עונות השנה.

השימוש במחמם מים בגז:
השימוש בבוילר (דוד חשמלי) מקשה על השימוש השוטף במים חמים.  חולף זמן רב עד שהמים מתחממים, ולפעמים הם נגמרים באמצע המקלחת. לפעמים כאשר מדליקים את דוד החשמל נוצר עומס על מערכת החשמל, והחשמל קופץ. עוד קושי הוא חשבון החשמל הגבוה. בשנים האחרונות חלה מהפכה בעולם חימום המים. חימום מים מהיר באמצעות מחמם מים בגז. מחמם מים בגז מחמם בדיוק את כמות המים שתרצו ולא מעבר לכך. הוא נדלק באופן אוטומטי כאשר פותחים את אחד מברזי המים החמים, ונכבה כאשר הברז נסגר. כך לא צריך להדליק את הבוילר מראש  כדי להתקלח במים חמים. כמו כן, בחימום מים בגז ניתן לשלוט בצורת מדויקת בטמפרטורת המים.

איך זה עובד?
שיטת הפעולה של מחמם מים בגז היא פשוטה ויעילה. יש חיישן שמזהה שפתחתם את הזרם והוא מפעיל מצת חשמלי שמדליק להבה במבערים. המים עוברים בתוך צינור ומתחממים במהירות לטמפרטורה הרצויה.

 

חימום מים בגז
חימום מים בגז

האם חימום מים בגז שווה את ההשקעה?

החיסרון במחמם מים בגז הוא עלות ההתקנה הראשונית שנחשבת יקרה ומורכבת. צריך להתאים את התשתית הביתית למחמם המים בגז. אבל מדובר בהשקעה חד פעמית שאותה  תחסכו במשך הזמן. מחמם מים בגז מייצר חום במהירות וביעילות, מה שגורם לחיסכון בצריכת הגז ובחשבון החשמל. ואם זה לא מספיק, לחברת חימומית יש מחמם מים בגז volcano שפועל במשולב עם דוד שמש. כך אנו מנצלים גם את אנרגיית השמש דבר שגורם חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!