איך לשמור על חום הבריכה בכדי לחסוך בעלויות החימום

אם אתם קוראים את המאמר הזה, כנראה, יש לכם בריכה פרטית ואתם מעוניינים לשמור על חום הבריכה בלי לקרוע את הכיס עם חשבון חשמל מנופח. לפני שנתחיל, לא פחות חשוב לדעת ששמירת החום בבריכה מאריכה את חיי משאבות חום לבריכה ביתית. פחות שימוש במשאבת חום גורם לעלית תוחלת החיים של משאבת החום. נתחיל?

אז בואו ניגש לעניין:

הבסיס לשמירת חום הוא שימוש בכיסוי איכותי עמיד למים בבריכה בזמן שאינכם משתמשים בה.  זאת כדי למנוע מהחום ואדי המים לברוח אל העולם החיצון.
גם באמצעות ויסות נכון ותקין של טמפרטורת המים בבריכה אפשר לחסוך משמעותית בעלויות החשמל. איך? חשוב לדעת שכל כיוונון של טמפרטורת המים משפיע על חשבון החשמל. גם שינוי של מעלה אחת כרוך בעליה משמעותית של כ-10% בהוצאות האנרגיה הנדרשות לחימום המים. לכן, חשוב לשמור על טמפרטורת המים ברמה לא גבוהה מדי. לא כל האנשים מרגישים את חום הבריכה באותה טמפרטורה, ולכן ניתן לחסוך באנרגיה על ידי הורדת טמפרטורת המים במעט.
ארצנו שופעת שמש.  נצלו את השמש באופן יעיל כדי לחמם את המים בבריכה. אם יש אזור בבריכה שהשמש יוקדת שם לאורך רוב היום, ייתכן שניתן להתקין מערכת סולארית שמצמצמת את עלויות החימום באמצעות אנרגיה מהשמש.

מערכת חימום יעילה:

ודאו כי משאבות חום של הבריכה עובדות בצורה יעילה. ובזמנים שאתם נמצאים בבריכה. בדקו שאין נזילות או כל תקלה שעשויה לגרום אובדן חום מיותר. לכן, חשוב טרם רכישת משאבת החום, לא רק לקבל הצעת מחיר זולה. בדקו שאתם רוכשים משאבת חום איכותית. אצלנו, בוולקנו, פתרונות חימום מתקדמים מבית "חימומית" משאבות חום מסופקות עם פאנל הפעלה דיגיטלי המספק אינפורמציה חשובה על מצבי הפעולה, ובמקרה של תקלה כלשהי קוד התקלה יוצג על גבי התצוגה. כך תוכלו לדעת מהי סיבת התקלה ולפתור אותה במהירות.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!