מה סוג החימום המתאים ביותר לחדר האמבטיה?

הרבה מתחבטים בשאלה, איזו צורת חימום עדיפה ומומלצת לחימום האמבטיה?
אז ככה, בגדול יש שתי אופציות תנור חימום או מפזר חום. נתחיל עם זה שהיתרון הגדול של מפזר חום, שהוא מספק חום לחדר האמבטיה באופן מידי. אבל הבעיה שלא רק שמפזר חום מרעיש הוא גם  מייבש את האוויר ומחמם את חדר האמבטיה בצורה נקודתית ולא מפזר את החום בצורה שווה. מבחינת צריכת החשמל, מפזר חום נחשב לזולל חשמל.
אני "כותב השורות", בתור אבא לילד לא רוצה שהילד שלי יצא מהמקלחת רועד מקור כשגופו רטוב, והוא ירוץ לעמוד מול המפזר חום. לא רק שזה לא נעים זה גם לא בריא, הוא עלול להתקרר.
לדעתי האופציה הנכונה והבריאה יותר, היא תנור חימום. תנור חימום מפזר באופן אחיד את חלל האמבטיה. אז נכון שלוקח לו זמן לחמם לחמם את החדר אבל זה שווה את זה. אגב, בתנורי החימום המעוצבים של חימומית יש פונקציה ייחודית של תוכנית עבודה מסודרת על פי לוחות הזמנים שלכם. על ידי לחיצה קלה על המסך אפשר לקבוע מתי התנור יידלק בשעה מסוימת. כך שאם רגילים להתקלח בשעה שבע בערב להגדיר שיידלק עשרים דקות לפני. מגניב, לא? לתנור חימום יש גם מתלה מגבות, הרגשה של בית מלון בבית. ברגע שיוצאים מהמקלחת מתעטפים במגבת רכה חמה ונעימה. שימו לב, תנורי אמבטיה סטנדרטים לא מצליחים לחמם חדרי אמבטיות גדולים, לכן במידה ויש לכם חדר אמבטיה גדול, רכשו תנור חימום DEVA עם פונקציית טורבו עוצמתית שמחמם אפילו את חדרי האמבטיה הגדולים תוך דקות ספורות.

לסיכום: אז מה עדיף? אחרי השוואת היתרונות והחסרונות, אני מגיע למסקנה שזה תלוי בצרכים האישיים של כל אחד. אם אתם מחפשים פתרון פשוט ויעיל, תנור החימום יהיה הבחירה הכי טובה עבורכם. אם אתם מעדיפים חום מידי, אולי מפזר החום יהיה הפתרון המושלם עבורכם.

וולקנו מבית חימומית. השאירו פרטים, ונדאג שחום לא יחסר לכם!